Úvod » Hrnce a poklice » Speciální hrnce » Perla Spagetti - hrnec na těstoviny

Perla Spagetti - hrnec na těstoviny

Akční sleva: 20%

Původní cena: 2 070 Kč

Naše cena: 1 656 Kč

EAN: 8691607015232

Dostupnost: 3 pracovní dny

Počet: ks

Perla Spagetti - hrnec na těstoviny
SLEVA 20%

Popis
KORKMAZ

Vaření v páře je velmi snadný, pohodlný, rychlý a zdravý způsob přípravy vynikajících těstovin. Už se nemusíte strachovat o připalování ani komplikované slévání. A s pětilitrovým hrnce Perla Spagetti připravíte naráz porci i pro početnou rodinu.

Základem hrnce Perla Spagetti je špičková nerezová ocel. Ta je vynikajícím tepelným vodičem, což zaručuje rychlé a energeticky efektivní vaření. Ocelový hrnec se rychle rozehřeje na požadovanou teplotu a tu si drží i po stlumení sporáku. Tím lze šetřit energii při dovařovaní a také udržet pokrm déle teplý.

Hrubé třívrstvé dno těstovinového hrnce Perla Spagetti je zárukou maximální efektivity a také univerzálnosti. Hrnec můžete použít s libovolným typem sporáku včetně indukčního. Po použití celý komplet snadno umyjete v myčce. Leštený ocelový povrch nepotřebuje žádnou další péči.

Ze špičkové oceli je vyroben také sítový koš na těstoviny. Protože je ocel přirozeně nepřilnavým materiálem a vaření v páře je samo o sobě velmi šetrné, nemusíte mít strach z připalování a slepování těstovin.

Koš na těstoviny lze z hrnce Perla Spagetti jednoduše vyjmout (disponuje ergonomickými madly pro snadnou manipulaci) a tak se bezpečně zbavit přebytečné vody i snadno propláchnout hotové těstoviny.

K hrnci Perla Spagetti dodáváme samozřejmě i poklici, vyrobenou z tvrzeného, velmi odolného skla. I ona je vybavena ergonomickými úchyty z tenké ocelové tyče, která nabízí pevný a bezpečný úchop, naprostou pevnost, a přesto nikdy nepálí.

  • extra hluboký hrnec průměr 20 cm, objem 5 l
  • síto průměr 20 cm, objem 5 l
  • zdravé vaření v páře
  • vyrobeno z vysoce kvalitní nerezové oceli, leštěný povrch
  • hrubé třívrstvé dno umožňující úsporné vaření
  • poklička z tvrzeného skla, ergonomické úchyty z nerezové oceli
  • vhodné také pro indukci
  • mytí v myčce
KORKMAZ

Společnost Korkmaz se už od roku 1971 zabývá produkcí kuchyňských spotřebičů a předeším nádobí z nerezové oceli. Díky vysoké specializaci a důrazu na preciznost se tento původně turecký výrobce vypracoval na světoznámou značku, dodávající do 65 zemí světa.

V současnosti patří nerezové nádobí a kuchyňské náčiní Korkmaz mezi etalony vysoce kvalitního a ergonomického kuchyňského vybavení. Nádobí Korkmaz sbírá ocenění za design, který je zaměřen především na maximální praktičnost a pohodlné používání.

Vývojové oddělení Korkmaz bedlivě sleduje měnící se trendy ve vaření a v kuchyňském vybavení. Nové poznatky se okamžitě přenáší do skutečných produktů z per špičkových designérů. Díky tomu těžko naleznete inovativnějšího výrobce s aktuálnější nabídkou kuchyňského vybavení, než je právě Korkmaz.

Špičková kvalita materiálu a zpracování

Nejdůležitější ingrediencí špičkového nerezového nádobí a náčiní je však zpracování. Díky domácí výrobě, podléhající neustálé kontrole zakladatelů společnosti, je zaručena excelentní kvalita materiálu i zpracování samotných výrobků.

Každý jeden kus, od polotovaru až po konečný produkt, prochází sérií podrobných testů. Právě díky tomu nádobí Korkmaz už po desetiletí vyhovuje nejpřísnějším kvalitativním a bezpečnostním světovým normám.

pixel

Joseph Joseph KORKMAZ LAVA Metal Luigi Bormioli Netherton Foundry Sanelli
pixel
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.