Úvod » Hrnce a poklice » Perla Asparagus - hrnec na chřest

Perla Asparagus - hrnec na chřest

Akční sleva: 4%

Původní cena: 1 395 Kč

Naše cena: 1 345 Kč

Dostupnost: skladem - 1 ks

Počet: ks
Kdy zboží dostanu?

DPD 23. 04.

Osobní odběr Ihned

Perla Asparagus - hrnec na chřest
SLEVA 4%

Popis
KORKMAZ

Pro zdravou a šetrnou přípravu chřestu i další zeleniny se nejlépe hodí vaření v páře. Hrnec Perla Asparagus vám dává možnost vařit tímto způsobem velice snadno, rychle a pohodlně.

Tělo hrnce je vyrobeno ze špičkové chromniklové nerezi. Ta v sobě kombinuje řadu příznivých vlastností, které dělají z ocelového hrnce špičkový nástroj pro kuchaře začátečníky i profíky. Vaření v oceli je rychlé a úsporné. Nerezový hrnce Perla Asparagus se rychle rozehřívá až k samotným okrajům a zaručuje perfektně připravené pokrmy.

Trojité ocelové dno se postará o maximálně efektivní rozvod tepla a vy tak šetříte čas i energii. Zároveň je ocelové nádobí možno použít se všemi druhy sporáků včetně indukčních. Hrnec Perla Asparagus také můžete snadno mýt v myčce.

Údržba je celkově velmi jednoduchá, neboť leštěný povrch z ušlechtilé oceli nevyžaduje žádnou další údržbu, je velmi odolný a stálý. Svou krásu a eleganci jednoduše stylového designu si uchová po mnoho let.

To samé lze říci i o dodávané poklici z tvrzeného skla. Díky ní máte naprostou kontrolu nad připravovaným pokrmem. Koš na zeleninu, skrytý v těle hrnce, je rovněž vyroben ze špičkové nerezi – stejně jako ergonomická ucha hrnce a úchyt pokličky.

Hrnec Perla Asparagus tedy tvoří velmi robustní, proti poškození odolný celek, který vám bude v kuchyni sloužit desítky let.

  • hrnec průměr 16 cm, objem 4 l
  • nerezové síto
  • zdravé vaření v páře
  • vyrobeno z vysoce kvalitní nerezové oceli, leštěný povrch
  • hrubé třívrstvé dno umožňující úsporné vaření
  • poklička z tvrzeného skla, ergonomické úchyty z nerezové oceli
  • vhodné také pro indukci
  • mytí v myčce
KORKMAZ

Společnost Korkmaz se už od roku 1971 zabývá produkcí kuchyňských spotřebičů a předeším nádobí z nerezové oceli. Díky vysoké specializaci a důrazu na preciznost se tento původně turecký výrobce vypracoval na světoznámou značku, dodávající do 65 zemí světa.

V současnosti patří nerezové nádobí a kuchyňské náčiní Korkmaz mezi etalony vysoce kvalitního a ergonomického kuchyňského vybavení. Nádobí Korkmaz sbírá ocenění za design, který je zaměřen především na maximální praktičnost a pohodlné používání.

Vývojové oddělení Korkmaz bedlivě sleduje měnící se trendy ve vaření a v kuchyňském vybavení. Nové poznatky se okamžitě přenáší do skutečných produktů z per špičkových designérů. Díky tomu těžko naleznete inovativnějšího výrobce s aktuálnější nabídkou kuchyňského vybavení, než je právě Korkmaz.

Špičková kvalita materiálu a zpracování

Nejdůležitější ingrediencí špičkového nerezového nádobí a náčiní je však zpracování. Díky domácí výrobě, podléhající neustálé kontrole zakladatelů společnosti, je zaručena excelentní kvalita materiálu i zpracování samotných výrobků.

Každý jeden kus, od polotovaru až po konečný produkt, prochází sérií podrobných testů. Právě díky tomu nádobí Korkmaz už po desetiletí vyhovuje nejpřísnějším kvalitativním a bezpečnostním světovým normám.

pixel

Joseph Joseph KORKMAZ LAVA Metal Luigi Bormioli Netherton Foundry Sanelli
pixel