Úvod » O nás

O nás

S potřebami pro vaření a stolování obchodujeme téměř  20 let. Během této doby jsme v této oblasti získali rozsáhlé znalosti a zkušenosti a na jejich základě jsme založili internetový obchod DOMMO.CZ.

KVALITNÍ A PĚKNÉ VÝROBKY ZA PŘIMĚŘENÉ CENY

Nabízíme dostatečně široký sortiment výrobků, které dobře známe a většinou s nimi máme osobní zkušenosti. V naprosté většině spolupracujeme s malými až středními rodinnými firmami, ve kterých aktivně působí příslušníci již několikáté generace původních zakladatelů, a tak si můžeme být jisti, že vývoji, výrobě i testování výrobku je věnována maximální možná péče. Je radost spolupracovat s těmito lidmi a sdílet jejich nadšení pro krásný a užitečný výrobek za adekvátní cenu. Všichni naši dodavatelé pocházejí z Evropy a je zajímavé sledovat, jak jsou výroby různých sortimentů stále umístěny v oblastech, ve kterých byly  pro tuto činnost  na úplném začátku vhodné podmínky. A tak zatímco pro kvalitní kuchyňské nože jezdíme do Lombardie, kde se kdysi mezi alpskými velikány těžila železná ruda, dřevěné desky na krájení odebíráme od výrobce sídlícího v hlubokých lesích severozápadního Německa. A protože klademe velký důraz na design námi prodávaných výrobků, nikoho jistě nepřekvapí, že většinu dodavatelů máme v Itáli. 

PŘITAŽLIVÁ INTERNETOVÁ PREZENTACE POSKYTUJÍCÍ MAXIMUM POTŘEBNÝCH INFORMACÍ

Na začátku bylo rozhodnutí vytvořit krásný internetový obchod plný nádherných výrobků. Této filosofie se stále držíme a nelitujeme vynaloženého úsilí a peněz na rozvoj našeho eshopu. Snažíme se, abyste při rozhodování o nákupu vždy měli dostatek informací, ať již ve formě textů, obrázků či krátkých videozáznamů a v okamžiku rozbalení naší zásilky drželi v ruce výrobek, který je Vám již dobře znám z našeho internetového obchodu. Uvědomujeme si, že jen tak můžeme počítat s Vaším zájmem i pro další nákupy.

EFEKTIVNÍ LOGISTIKA

Balíme dlouho a balíme dobře. Nemusíte se tedy bát nechat si zaslat křehce vypadající vinné sklenice poštou, protože my víme jak je zabalit tak, abyste je obdrželi v pořádku. Zasílání našich zásilek svěřujeme jen partnerům, se kterými máme dlouhodobě dobré zkušenosti, a kvalitu jejich služeb si stále průběžně kontrolujeme. O průběhu vyřizování Vaší objednávky Vás průběžně informujeme, a když nám něco na Vaší objednávce není jasné či potřebujeme se s s Vámi domluvit např. na termínu dodání zboží, které momentálně nemáme na skladě, zavoláme Vám a vše si rychle a jednoduše vyjasníme. Bližší informace o vytvoření objednávky, dopravě, platbě či případné reklamaci se dočtete v sekci Jak nakupova

pixel

Joseph Joseph KORKMAZ LAVA Metal Luigi Bormioli Netherton Foundry Sanelli
pixel