Úvod » Hrnce a poklice » Železné hrnce » Hrnec s poklicí s dubovou rukojetí 15 cm NETHERTON FOUNDRY

Hrnec s poklicí s dubovou rukojetí 15 cm NETHERTON FOUNDRY

Akční sleva: 30%

Původní cena: 1 970 Kč

Naše cena: 1 379 Kč

Dostupnost: skladem - 2 ks

Počet: ks
Kdy zboží dostanu?

DPD 04. 12.

Osobní odběr Ihned

Hrnec s poklicí s dubovou rukojetí 15 cm NETHERTON FOUNDRY
SLEVA 30%
Hrnec s poklicí s dubovou rukojetí 15 cm NETHERTON FOUNDRYHrnec s poklicí s dubovou rukojetí 15 cm NETHERTON FOUNDRYHrnec s poklicí s dubovou rukojetí 15 cm NETHERTON FOUNDRYHrnec s poklicí s dubovou rukojetí 15 cm NETHERTON FOUNDRY

Popis
Netherton Foundry

Nádobí od anglické rodinné firmy Netherton Foundry vsází na pečlivé provedení a staletím prověřený materiál – železo. Osloví tak především ty z vás, kdo už propadli kouzlu litiny a rádi by svou kuchyni kompletně vybavili prvotřídním lisovaným železným nádobím.

Hrnec má velice jednoduché tvary, ploché dno a průměr 15 cm. Jeho konstrukce je vyrobena ze železa, což zaručuje vysokou odolnost, extrémně snadnou údržbu i stálou nepřilnavost. Z masivního železa je vyrobena také poklice. Rukojeť hrnce i poklice je pak tvoří dřevo britského dubu.

Lisované železné nádobí nabízí jak velmi jednoduché vaření, tak snadnou a rychlou údržbu. Po použití stačí hrnec jen setřít. Mírný mastný povlak udržuje železné nádobí v dobré kondici, zajišťuje ochranu před korozí a navíc zdokonaluje přirozenou nepřilnavost železa.

Masivní lisované železné nádobí se také velmi rovnoměrně rozehřívá a následně dlouho drží teplotu. Díky tomu se pokrmy nepřipalují a vy vaříte snáze a ekonomičtěji. Lisovaný železný hrnec se hodí pro vaření na jakémkoliv druhu sporáku, a to zejména indukčním.

Netherton Foundry

Nádobí a kuchyňské náčiní anglické rodinné firmy Netherton Foundry je jedním z mála dodnes lokálně a ručně vyráběného nádobí na světě. Proto v žádném případě nemohlo chybět v sortimentu Dommo.cz.

Keramička tvoří jednu z tajine poklic pro litinové hrnce

Malá firma Netherton Foundry z britského Jižního Shropshire si po desetiletí uchovává své silné know how. Jejich nádobí je vyráběno ručně několika zaměstnanci. Každý jednotlivec v malém týmu je mistrem svého řemesla a odvádí svou práci tak, aby produkt z jeho pracovního stolu posloužil celým generacím zákazníků.

Filosofií Netherton Foundry je jednoduchá konstrukceprověřené materiály, odkaz na tradici klasické řemeslné práce a velice dlouhá životnost produktů. Veškeré suroviny pro výrobu nádobí pochází z nejbližšího okolí sídla Netherton Foundry. Jejich zpracování probíhá rovněž lokálně a pod dohledem společnosti Netherton Foundry.

Sami majitelé firmy pak uvádějí, že nádobí navrhují tak, aby s časem zrálo, snadno se udržovalo a především – sloužilo desítky let. Netherton Foundry je v dnešním konzumním světě jedním z mála výrobců, který své výrobky opravuje. Dodává drobné náhradní díly na všechny své produkty od počátku výroby.

pixel

Joseph Joseph KORKMAZ LAVA Metal Luigi Bormioli Netherton Foundry Sanelli
pixel
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.