Úvod » Litinové nádobí » Příslušenství k litinovému nádobí » Litinový grilovací rošt 45x25 cm

Litinový grilovací rošt 45x25 cm

Akční sleva: 50%

Původní cena: 975 Kč

Naše cena: 488 Kč

EAN: 8680215511670

Dostupnost: skladem - 1 ks

Počet: ks
Kdy zboží dostanu?

DPD 01. 06.

Osobní odběr Ihned

Litinový grilovací rošt 45x25 cm
SLEVA 50%

Popis
LAVA Metal

Litinový grilovací rošt v rozměru 45 x 25 cm. Disponuje výškou 2,4 cm. Je opatřen dvěma silikonovými madly pro snadnou a bezpečnou manipulaci. Lze používat na všechny typy sporáků i ploten, včetně indukce.

Litinové dno je v tloušťce 3,5 mm a hrany mají 3 mm. Tento materiál velmi dobře udržuje teplo a rovnoměrně prohřívá až k samému okraji roštu. Tyto vlastnosti přispívají k úspoře energií. Povrch litiny je nepřilnavý a rychle reaguje na změnu teploty což zajišťuje nepřipalování jídla. Rošt se snadno myje - nedoporučujeme však mytí v myčce z důvodu zhoršení jasu barev.

LAVA Metal

LAVA Metal – originální turecká litina pro 21. století

Jednou z nejpestřejších a nejlépe hodnocených světových kuchyní je právě ta turecká. Pokud tedy hledáte univerzální nádobí, které vám za každých podmínek umožní snadno a rychle připravit vynikající jídlo, je zcela na místě obrátit se právě na tureckého výrobce LAVA Metal – společnost se čtyřicetiletou tradicí výroby špičkového smaltovaného litinového nádobí.

Spolehnout se můžete na vynikající kvalitu, garantovanou celou řadou světových certifikátů, i vlastní zkušební laboratoří výrobce. O to více pak potěší fantastická cena nádobí LAVA Metal, se kterou se většina evropských producentů může jen těžko měřit.

Není tedy náhodou, že dnes tato původně rodinná turecká firma expandovala nejen do celé západní Evropy, ale také na zaoceánsky trh. Tam přebírá smaltované litinové nádobí LAVA Metal dominanci jak v kuchyních amatérských kuchařů – fajnšmekrů, tak v nejnáročnějších provozech renomovaných restaurací.

Exkluzivní technologie zaručuje exkluzivní výsledky

Smaltované nádobí kdysi získalo nevalnou pověst, danou malou odolností smaltu vůči nárazům a oděru. Ani jedno však u nádobí LAVA Metal nehrozí – díky pokročilé technologii elektroforetického smaltovaní, využívané jen několika málo předními světovými výrobci, je povrchový smalt dokonale a neoddělitelně spojen s masivní litinovou základnou.

Výsledkem je proto takřka nezničitelné nádobí se všemi pozitivy čisté litiny, obohacené o pestré barvy, zajímavý design a snadnou údržbu díky mytí v myčce. Vybrat si dnes můžete z desítek litinových pekáčů, hrnců, pánví či plotýnek, které dokonale doplní vaši stylově zařízenou kuchyni. A všechny tyto výrobky budete používat opravdu rádi – nejen díky skvělým vlastnostem litiny, ale také pro jejich perfektně odladěnou ergonomii.

pixel

Joseph Joseph KORKMAZ LAVA Metal Luigi Bormioli Netherton Foundry Sanelli
pixel