Úvod » Pečení » BANQUET Zapékací forma oválná 15 x 9 Culinaria White

BANQUET Zapékací forma oválná 15 x 9 Culinaria White

Akční sleva: 50%

Původní cena: 72 Kč

Naše cena: 36 Kč

Dostupnost: skladem - 2 ks

Počet: ks
Kdy zboží dostanu?

DPD 23. 04.

Osobní odběr Ihned

BANQUET Zapékací forma oválná 15 x 9 Culinaria White
SLEVA 50%
BANQUET Zapékací forma oválná 15 x 9 Culinaria White

Popis
Banquet

Keramická oválná zapékací forma CULINARIA White v rozměru (d x š x v) 15 x 9 x 5 cm. Forma je opatřena praktickými držadly pro snadnou manipulaci. Vnější povrch je s vlnkovým reliéfem. Keramika patří mezi oblíbené materiály ověřené mnoha generacemi. Přes širokou nabídku forem na pečení z moderních materiálů patří stále mezi nejžádanější.

Nabízíme v bílém barevném provedení. Keramické formy rovnoměrně absorbují teplo a postupně ho uvolňují, díky čemuž se pokrmy dobře propečí. Vhodné i do mikrovlnné trouby a lze jí umývat v myčce.

Banquet

Banquet – světové produkty za českou cenu

Zlaté české řemeslo, které dobývá svět – tak by se dal shrnout pojem značky Banquet do jediné věty. Za 15 let působení na trhu se tento výrobce potřeb do kuchyně a jídelny stal firmou nadnárodního rozsahu a výrobky Banquet si získaly trvalou přízeň domácích, ale i profesionálních kuchařů.

Dnes patří Banquet mezi nejpopulárnější tuzemské značky kuchyňských výrobků a stolovacích potřeb. Je to dáno nekompromisními zásadami, které Banquet razí nejen v oblasti kvality zboží, ale i ohledně servisu, přístupu k zákazníkovi a dostupnosti.

To se odráží především v pro vás velmi atraktivních cenách. Ani po 15 letech pohybu na trhu Banquet nepodlehl všudypřítomnému trendu „placení za značku“ a nadále svým zákazníkům servíruje špičkové produkty za férové ceny.

Výrobky přesně podle vašeho vkusu

Velice dynamický sortiment je tím, co činí značku Banquet jednou z nejpopulárnějších vůbec. Každý rok přidává do svého sortimentu na 500 novinek, reaguje na přání svých klientů, přesto se vždy drží své filosofie a vybraného stylu.

Produkty Banquet vynikají svou rozmanitostí, lehkostí a optimismem, který vyzařují. Ať už jste příznivci klasické rustikální kuchyně, nebo milujete modernu, padnou vám produkty Banquet do oka. Jednotlivé produktové designové řady rovnoměrně pokrývají snad všechny možné styly a trendy, které se v oblasti výrobků do jídelny a kuchyně vyskytují.

A nejinak tomu je, i co se materiálů týče. Přestože současné trendy diktují silikon, nerez, dřevo, plast a nepřilnavé povrchy, Banquet nezapomíná ani na osvědčenou klasiku. Vedle čistých a svěžích linií našeho moderního sortimentu tak stojí tradici dokonale ctící, rozmanité a barevné produkty z keramiky, porcelánu, smaltu i skla.

pixel

Joseph Joseph KORKMAZ LAVA Metal Luigi Bormioli Netherton Foundry Sanelli
pixel