Úvod » Kuchyňské potřeby » Twisty - struhadlo na sýr

Twisty - struhadlo na sýr

Akční sleva: 50%

Původní cena: 147 Kč

Naše cena: 74 Kč

EAN: 08691607005295

Dostupnost: 3 pracovní dny

Počet: ks

Twisty - struhadlo na sýr
SLEVA 50%

Popis
KORKMAZ

Máte po krk inovací tam, kde jsou zbytečné? Proč komplikovat jednoduchý a jednoúčelový nástroj? Světoznámý výrobce nerezového nádobí Korkmaz na to šel jinak: špičkový materiál přetavil do dokonale ergonomické formy a stvořil jednoduše funkční sadu kuchyňských nástrojů Twisty.

Ušlechtilá nerezová ocel je téměř nezničitelným, snadno udržovatelným materiálem. Lze ji jednoduše umýt v myčce. Proto jsou veškeré nástroje sady Twisty vyrobeny právě z ní. To Vám dává jistotu, že si daný kuchyňský pomocník koupíte jen jednou. A napořád.

KORKMAZ

Společnost Korkmaz se už od roku 1971 zabývá produkcí kuchyňských spotřebičů a předeším nádobí z nerezové oceli. Díky vysoké specializaci a důrazu na preciznost se tento původně turecký výrobce vypracoval na světoznámou značku, dodávající do 65 zemí světa.

V současnosti patří nerezové nádobí a kuchyňské náčiní Korkmaz mezi etalony vysoce kvalitního a ergonomického kuchyňského vybavení. Nádobí Korkmaz sbírá ocenění za design, který je zaměřen především na maximální praktičnost a pohodlné používání.

Vývojové oddělení Korkmaz bedlivě sleduje měnící se trendy ve vaření a v kuchyňském vybavení. Nové poznatky se okamžitě přenáší do skutečných produktů z per špičkových designérů. Díky tomu těžko naleznete inovativnějšího výrobce s aktuálnější nabídkou kuchyňského vybavení, než je právě Korkmaz.

Špičková kvalita materiálu a zpracování

Nejdůležitější ingrediencí špičkového nerezového nádobí a náčiní je však zpracování. Díky domácí výrobě, podléhající neustálé kontrole zakladatelů společnosti, je zaručena excelentní kvalita materiálu i zpracování samotných výrobků.

Každý jeden kus, od polotovaru až po konečný produkt, prochází sérií podrobných testů. Právě díky tomu nádobí Korkmaz už po desetiletí vyhovuje nejpřísnějším kvalitativním a bezpečnostním světovým normám.

pixel

Joseph Joseph KORKMAZ LAVA Metal Luigi Bormioli Netherton Foundry Sanelli
pixel