Úvod » Hrnce a poklice » Alfa nerezový hrnec 11 l

Alfa nerezový hrnec 11 l

Akční sleva: 50%

Původní cena: 1 676 Kč

Naše cena: 838 Kč

Dostupnost: skladem - 2 ks

Počet: ks
Kdy zboží dostanu?

DPD 10. 10.

Osobní odběr Ihned

Alfa nerezový hrnec 11 l
SLEVA 50%

Popis
KORKMAZ

Univerzální hrnec Alfa z nerezové oceli je skvěle použitelný pro vaření pokrmů všeho typu. Masivní konstrukce z chromniklové nerezové oceli zajišťuje dlouhou životnost, vysokou odolnost a širokou využitelnost.

Vaření v nerezových hrncích je snadné jak pro začátečníky, tak pro zkušené kuchaře. Díky vynikající tepelné vodivosti oceli lze plynule a rychle upravovat teplotu pokrmu. Nerezový hrnec Alfa se rovnoměrně prohřívá a ve všech místech má stejnou teplotu.

Nerezová ocel je také přirozeně nepřilnavý materiál. Snadno se udržuje, lze ji mýt i v myčce. Nerez je naprosto inertní materiál, do pokrmu se tak neuvolňují žádné nežádoucí látky. Proto je nerezový hrnec Alfa vhodný pro delší skladování potravin v mrazáku či chladničce.

Silné sendvičové dno z nerezu zaručuje rychlé ohřívání a skvělý přenos tepla. To vám při vaření ušetří jak čas, tak spotřebu energie. Díky celoocelovému provedení je možné hrnec Alfa použít také v troubě.

Z nerezi je totiž vyrobeno nejen tělo hrnce, ale také dodávaná poklice a úchyty. Ty jsou ergonomicky tvarované pro bezpečnou a pohodlnou manipulaci s hrncem. Díky unikátní konstrukci jsou sice pevně spojeny s tělem hrnce (nehrozí žádné viklání apod.), přesto však nikdy nepálí.

Nerezový hrnec je součástí nové kolekce nerezového nádobí Alfa od společnosti Korkmaz. Ta se vyznačuje lesklým opracováním nerezového povrchu a její design sklidil ocenění za vzhled i ergonomii používání.

  • průměr 30 cm, objem 11 l, výška 15 cm
  • novinka - Alfa série
  • vyrobeno z kvalitní nerezové oceli, atraktivní design, leštěný povrch
  • ergonomické úchyty a poklice z nerezové oceli
  • široká škála použití - lze používat v troubě nebo v nich zamrazit potraviny
  • vhodné také pro indukční vaření
  • mytí v myčce
KORKMAZ

Společnost Korkmaz se už od roku 1971 zabývá produkcí kuchyňských spotřebičů a předeším nádobí z nerezové oceli. Díky vysoké specializaci a důrazu na preciznost se tento původně turecký výrobce vypracoval na světoznámou značku, dodávající do 65 zemí světa.

V současnosti patří nerezové nádobí a kuchyňské náčiní Korkmaz mezi etalony vysoce kvalitního a ergonomického kuchyňského vybavení. Nádobí Korkmaz sbírá ocenění za design, který je zaměřen především na maximální praktičnost a pohodlné používání.

Vývojové oddělení Korkmaz bedlivě sleduje měnící se trendy ve vaření a v kuchyňském vybavení. Nové poznatky se okamžitě přenáší do skutečných produktů z per špičkových designérů. Díky tomu těžko naleznete inovativnějšího výrobce s aktuálnější nabídkou kuchyňského vybavení, než je právě Korkmaz.

Špičková kvalita materiálu a zpracování

Nejdůležitější ingrediencí špičkového nerezového nádobí a náčiní je však zpracování. Díky domácí výrobě, podléhající neustálé kontrole zakladatelů společnosti, je zaručena excelentní kvalita materiálu i zpracování samotných výrobků.

Každý jeden kus, od polotovaru až po konečný produkt, prochází sérií podrobných testů. Právě díky tomu nádobí Korkmaz už po desetiletí vyhovuje nejpřísnějším kvalitativním a bezpečnostním světovým normám.

pixel

Joseph Joseph KORKMAZ LAVA Metal Luigi Bormioli Netherton Foundry Sanelli
pixel