Úvod » Hrnce a poklice » Železné hrnce » Hrnec vysoký s poklicí s dubovou rukojetí 18 cm NETHERTON FOUNDRY

Hrnec vysoký s poklicí s dubovou rukojetí 18 cm NETHERTON FOUNDRY

Akční sleva: 30%

Původní cena: 2 320 Kč

Naše cena: 1 624 Kč

Dostupnost: skladem - 1 ks

Počet: ks
Kdy zboží dostanu?

DPD 13. 07.

Osobní odběr Ihned

Hrnec vysoký s poklicí s dubovou rukojetí 18 cm NETHERTON FOUNDRY
SLEVA 30%
Hrnec vysoký s poklicí s dubovou rukojetí 18 cm NETHERTON FOUNDRYHrnec vysoký s poklicí s dubovou rukojetí 18 cm NETHERTON FOUNDRYHrnec vysoký s poklicí s dubovou rukojetí 18 cm NETHERTON FOUNDRYHrnec vysoký s poklicí s dubovou rukojetí 18 cm NETHERTON FOUNDRY

Popis
Podrobnosti
Netherton Foundry

Vysoký lisovaný železný hrnec s pokličkou a dubovou rukojetí od anglické rodinné firmy Netherton Foundry z vás učiní mistry omáček a krémových polévek. Železo je materiálem, který rozděluje kuchaře na dva tábory: ty, kteří v ní ještě nevařili, a ty, kteří již v ničem jiném vařit nechtějí.

Určující pozitivní vlastnosti lisovaného železného hrnce jsou shodné jako u litinového nádobí: je prakticky nepoškoditelný, výborně se udržuje, skvěle odolává opotřebení a stářím jen zraje. Skutečně, železo zlepšuje své vlastnosti úměrně počtu uvařených pokrmů.

Tento materiál se ošetřuje jen otřením ubrouskem s čistým jedlým olejem. Stále mírně mastný povrch je tak chráněný, dokonale nepřilnavý a navíc neskutečně odolný. Nedochází k opotřebení, jako v případě teflonu. Hrnec Netherton Foundry navíc neobsahuje absolutně žádné umělé materiály.

Z masivního železa je vyrobena rovněž poklice. Úchyty hrnce i pokličky jsou pak zhotoveny ze dřeva britského dubu. To je nejen velmi tvrdé a dokonale hladké, ale také hygienické a nenasákavé. Hrnec se perfektně hodí k vaření na libovolném druhu sporáku, zvláště pak na indukční plotně.

Elektrický sporák ano
Sklokeramická deska ano
Barva černá
Indukce ano
Plynový sporák s rozptylovačem plamene ano
Výrobek je možné umývat v myčce ne
Materiál lisované železo
Materiál úchytů Britský dub
Průměr 18 cm
Netherton Foundry

Nádobí a kuchyňské náčiní anglické rodinné firmy Netherton Foundry je jedním z mála dodnes lokálně a ručně vyráběného nádobí na světě. Proto v žádném případě nemohlo chybět v sortimentu Dommo.cz.

Keramička tvoří jednu z tajine poklic pro litinové hrnce

Malá firma Netherton Foundry z britského Jižního Shropshire si po desetiletí uchovává své silné know how. Jejich nádobí je vyráběno ručně několika zaměstnanci. Každý jednotlivec v malém týmu je mistrem svého řemesla a odvádí svou práci tak, aby produkt z jeho pracovního stolu posloužil celým generacím zákazníků.

Filosofií Netherton Foundry je jednoduchá konstrukceprověřené materiály, odkaz na tradici klasické řemeslné práce a velice dlouhá životnost produktů. Veškeré suroviny pro výrobu nádobí pochází z nejbližšího okolí sídla Netherton Foundry. Jejich zpracování probíhá rovněž lokálně a pod dohledem společnosti Netherton Foundry.

Sami majitelé firmy pak uvádějí, že nádobí navrhují tak, aby s časem zrálo, snadno se udržovalo a především – sloužilo desítky let. Netherton Foundry je v dnešním konzumním světě jedním z mála výrobců, který své výrobky opravuje. Dodává drobné náhradní díly na všechny své produkty od počátku výroby.

pixel

Joseph Joseph KORKMAZ LAVA Metal Luigi Bormioli Netherton Foundry Sanelli
pixel
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.