Úvod » Morinox

Výrobce - Morinox

Oficiální stránky: http://www.morinox.it/

Morinox

Rodinná italská firma s více než 80-letou tradicí ve výrobě nerezových příborů, kvaliního nádobí a ostatních doplňků pro vaření a stolování. Společným prvkem všech výrobků Morinox je vysoká kvaliita a promyšlený nadčasový design.

Rodina Mori

 

Před více než 80  lety, v roce 1930, založil Nicola Mori nedaleko nádherného Lago di Garda malou dílnu na výrobu mosazných potřeb pro domácnost.  V padesátých letech se jeho  4 synové rozhodli začít s výrobou nerezových příborů a tím prakticky Itálii a následně celému světu představili značku Morinox. Společnost začala rychle růst a investovat do svého technického i vývojového zázemí a v roce 1989 se přestěhovala do komplexního výrobního, skladovacího a vývojového centra na okraji Lumezzane v blízkosti druhého největšího lombardského města Brescia.  Základním motivem vývoje i výroby byla vysoká úroveň dosahované kvality všech výrobků a proto společnost průběžně získávala certifikáty jakosti a mnohá ocenění.

 

Avšak zásadním mezníkem novodobé historie Morinoxu bylo rozhodnutí rodiny Mori začít spolupracovat se známými a zkušenými designéry a použít krásný a přitom naprosto funkční design jako hlavní prodejní argument používaný při prezentaci  všech svých výrobků. Od tohoto okamžiku byl již jen malý krůček k rozhodnutí vytvářet koncepty - ne tedy jednotlivé osamoceně stojící výrobky, ale produktové řady, ve kterých výrobky propojuje jednotný design.

Projdete-li si dnes široký sortiment Morinoxu, zjistíte, že většina nabídky je opravdu tvořena ucelenými designovými řadami, jejichž použitím kouzelně propojíte všechna místa Vašeho bytu, na která tyto výrobky umístíte.

Důkazem vysoké kvality všech výrobků Morinox jsou mimořádně dlouhé záruční lhůty, které Vám ve spolupráci s výrobcem garantujeme. U nerezového nádobí Le Pentole dokonce poskytujeme doživotní záruku.

Díky promyšlenému marketingu a prezentaci na významných mezinárodních výstavách se v současnosti výrobky značky Morinox prodávají v nejlepších obchodech v Itálii a ve více než 70 zemích celého světa. Jsme hrdí, že tuto společnost dlouhodobě reprezentující to nejlepší z italského designu zastupujeme v naší zemi právě my.

 

 

 


Kategorie:

Slevy a výprodeje Stolování

Produkty

FLASH sada příborů 24 dílů černá

FLASH sada příborů 24 dílů černá
696 Kč
Skladem
SLEVA 70%

| 1 |


pixel

Joseph Joseph KORKMAZ LAVA Metal Luigi Bormioli Netherton Foundry Sanelli
pixel
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.