Úvod » Brita

Výrobce - Brita

Brita

Firma Brita byla založena v německu roku 1966 panem Heinz Hankammerem. Firma byla pojménová podle dcery Brity. Již od počátku se firma věnovala filtraci a čištění vody. První výrobek byl filtr pro demineralizaci vody. První filtr pro domácnost byl vyroben v roce 1970. Tvrdá práce s německou podstivostí nedala dlouho čekat, aby v roce 1980 vstoupila firma na mezinárodní trh a začala Britu distruboovat do světa. Díky tomu můžeme filtrovat vodu i tady u nás. Za celou dlohou dobu si firma drží pozici jedničky na trhu, udává trendy a design filtračních konvic po celém světě. 

Proč je filtrování vody z vodovodu tak důležité?

Voda z vodovodu, i když zcela bezpečná, může obsahovat látky, které ovlivňují její chuť i zápach. Tyto látky zahrnují především chlór, organické nečistoty a některé pesticidy. BRITA vodní filtr redukuje všechny tyto látky a také těžké kovy, jako je olovo a měď. Chuť a vzhled teplých i studených nápojů se tím podstatně zlepší. BRITA voda je také ideální na vaření a přípravu pokrmů. Dočasná tvrdost vody - příčina tvorby vodního kamene, např. v rychlovarných konvicích, je také výrazně redukována.

Kategorie:Produkty

V této kategorii se bohužel zatím nenachází žádné zboží.

| 1 |


pixel

Joseph Joseph KORKMAZ LAVA Metal Luigi Bormioli Netherton Foundry Sanelli
pixel
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.