Úvod » Malé spotřebiče » Variče a grily » Formula toaster/ kontaktní gril - černý

Formula toaster/ kontaktní gril - černý

Naše cena: 2 593 Kč

EAN: 8691607310030

Dostupnost: 3 pracovní dny

Počet: ks

Formula toaster/ kontaktní gril - černý

Popis
Podrobnosti
KORKMAZ

Formula toaster/kontaktní gril o příkonu 1800 W. Je vhodný nejen pro přípravu toastů, ale i pro přípravu sendvičů, masa a zeleniny. Přebytečný tuk je z grilu odváděn pomocí odkapávací misky.

Grilovací desky jsou opatřeny keramickou nepřilnavou povrchovou úpravou. Termostat umožňuje variabilní nastavení teploty. Gril je v černém barevném provedení. Snadné čištění zaručují vyjímatelné grilovací desky.

Příkon 1 800 W
KORKMAZ

Společnost Korkmaz se už od roku 1971 zabývá produkcí kuchyňských spotřebičů a předeším nádobí z nerezové oceli. Díky vysoké specializaci a důrazu na preciznost se tento původně turecký výrobce vypracoval na světoznámou značku, dodávající do 65 zemí světa.

V současnosti patří nerezové nádobí a kuchyňské náčiní Korkmaz mezi etalony vysoce kvalitního a ergonomického kuchyňského vybavení. Nádobí Korkmaz sbírá ocenění za design, který je zaměřen především na maximální praktičnost a pohodlné používání.

Vývojové oddělení Korkmaz bedlivě sleduje měnící se trendy ve vaření a v kuchyňském vybavení. Nové poznatky se okamžitě přenáší do skutečných produktů z per špičkových designérů. Díky tomu těžko naleznete inovativnějšího výrobce s aktuálnější nabídkou kuchyňského vybavení, než je právě Korkmaz.

Špičková kvalita materiálu a zpracování

Nejdůležitější ingrediencí špičkového nerezového nádobí a náčiní je však zpracování. Díky domácí výrobě, podléhající neustálé kontrole zakladatelů společnosti, je zaručena excelentní kvalita materiálu i zpracování samotných výrobků.

Každý jeden kus, od polotovaru až po konečný produkt, prochází sérií podrobných testů. Právě díky tomu nádobí Korkmaz už po desetiletí vyhovuje nejpřísnějším kvalitativním a bezpečnostním světovým normám.

Dynamica - odšťavňovač

Dynamica - odšťavňovač
2 690 Kč
3 pracovní dny

Minica - varná konvice fialová

Minica - varná konvice fialová
1 226 Kč
3 pracovní dny

Supra - varná konvice

Supra - varná konvice
1 130 Kč
Skladem
pixel

Casarredo Joseph Joseph KORKMAZ LAVA Metal Luigi Bormioli Netherton Foundry Sanelli
pixel
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.