Úvod » Hrnce a poklice » Tlakové hrnce » Tlakový hrnec Tessa 7l

Tlakový hrnec Tessa 7l

Akční sleva: 20%

Původní cena: 2 800 Kč

Naše cena: 2 240 Kč

EAN: 8691607153057

Dostupnost: skladem - 1 ks

Počet: ks
Kdy zboží dostanu?

DPD 22. 09.

Osobní odběr Ihned

Tlakový hrnec Tessa 7l
SLEVA 20%

Popis
KORKMAZ

Vaření v tlakovém hrnci s sebou přináší řadu výhod: je šetrné k potravinám a tím zdravějšíšetří váš čas i spotřebovanou energii. A díky moderní konstrukci tlakového hrnce Tessa je také 100% bezpečné.

Hrnec je vyroben z masivního ocelového korpusu. Ten nejenže bezpečně zvládne vysoký přetlak, ale také urychluje proces vaření. Ocel je totiž skvělým tepelným vodičem, využívá proto maximum energie sporáku a rychle se rozehřívá po celém povrchu.

Leštěný povrch se snadno udržuje a je velice odolný, proto si svou krásu uchová po léta používání tlakového hrnce Tessa. Přímo v těle hrnce jsou zabudovány také masivní ocelové úchyty, potažené plastem. Ty zajišťují pevný a bezpečný úchop i snadnou manipulaci. Navíc nikdy nepálí a i po letech drží jako přibité.

O naprostou bezpečnost během vaření se stará speciální víko, obsahující hned tři bezpečnostní přetlakové pojistky. Ty stále kontrolují tlak v hrnci a dle potřeby jej upouštějí, čímž jsou zaručeny optimální podmínky pro vaření. Víko je rovněž vyrobeno z kombinace špičkové nerezové oceli a extrémně odolného PTFE plastu.

Trojité sendvičové dno tlakového hrnce Tessa zaručuje ještě úspornější vaření a naprosto univerzální použití. Hrnec se hodí na všechny typy sporáků. Celkový vnitřní objem je 7 litrů.

  • Objem tlakového hrnce: 7 l
KORKMAZ

Společnost Korkmaz se už od roku 1971 zabývá produkcí kuchyňských spotřebičů a předeším nádobí z nerezové oceli. Díky vysoké specializaci a důrazu na preciznost se tento původně turecký výrobce vypracoval na světoznámou značku, dodávající do 65 zemí světa.

V současnosti patří nerezové nádobí a kuchyňské náčiní Korkmaz mezi etalony vysoce kvalitního a ergonomického kuchyňského vybavení. Nádobí Korkmaz sbírá ocenění za design, který je zaměřen především na maximální praktičnost a pohodlné používání.

Vývojové oddělení Korkmaz bedlivě sleduje měnící se trendy ve vaření a v kuchyňském vybavení. Nové poznatky se okamžitě přenáší do skutečných produktů z per špičkových designérů. Díky tomu těžko naleznete inovativnějšího výrobce s aktuálnější nabídkou kuchyňského vybavení, než je právě Korkmaz.

Špičková kvalita materiálu a zpracování

Nejdůležitější ingrediencí špičkového nerezového nádobí a náčiní je však zpracování. Díky domácí výrobě, podléhající neustálé kontrole zakladatelů společnosti, je zaručena excelentní kvalita materiálu i zpracování samotných výrobků.

Každý jeden kus, od polotovaru až po konečný produkt, prochází sérií podrobných testů. Právě díky tomu nádobí Korkmaz už po desetiletí vyhovuje nejpřísnějším kvalitativním a bezpečnostním světovým normám.

pixel

Joseph Joseph KORKMAZ LAVA Metal Luigi Bormioli Netherton Foundry Sanelli
pixel
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.