Úvod » Kuchyňské potřeby » Struhadla a kráječe » Rendy Pro struhadlo

Rendy Pro struhadlo

Naše cena: 613 Kč

EAN: 8691607005721

Dostupnost: skladem - 1 ks

Počet: ks
Kdy zboží dostanu?

DPD 29. 01.

Osobní odběr Ihned

Rendy Pro struhadlo

Popis
Podrobnosti
KORKMAZ

Multifunkční čtyřhranné struhadlo Rendy Pro se skvěle hodí do kuchyně profíka, ale také každého kuchaře, který nechce strouháním ztrácet čas. Díky vypouklému designu a protiběžným strouhacím plochám umožňuje struhadlo Rendy Pro rychlejší, efektivnější a pohodlnější strouhání čehokoliv.

Nabízí několik stupňů hrubosti strouhání a samozřejmě i plátkovací nůž. Všechny tyto části jsou vyrobeny ze špičkové, extrémně tvrdé nerezové oceli. To zajišťuje trvalou ostrost, nezbytnou pro rychlé a bezpečné používání struhadla.

Dobrý úchop je zabezpečen ocelovým madlem. Jednotlivé strouhací plochy jsou spojeny vysoce odolným PTFE plastem, nejtvrdším dostupným materiálem. Protiskluzový podstavec je pak zárukou vysoké bezpečnosti a opravdu pohodlného používání.

Struhadlo Rendy Pro lze mýt v myčce, vysoce lesklý ocelový povrch nevyžaduje další údržbu a zůstává stále dokonale čistý a hladký.

Výrobek je možné umývat v myčce ano
Výrobek je určen pro styk s potravinami ano
Materiál Nerez
Materiál úchytů Plast
KORKMAZ

Společnost Korkmaz se už od roku 1971 zabývá produkcí kuchyňských spotřebičů a předeším nádobí z nerezové oceli. Díky vysoké specializaci a důrazu na preciznost se tento původně turecký výrobce vypracoval na světoznámou značku, dodávající do 65 zemí světa.

V současnosti patří nerezové nádobí a kuchyňské náčiní Korkmaz mezi etalony vysoce kvalitního a ergonomického kuchyňského vybavení. Nádobí Korkmaz sbírá ocenění za design, který je zaměřen především na maximální praktičnost a pohodlné používání.

Vývojové oddělení Korkmaz bedlivě sleduje měnící se trendy ve vaření a v kuchyňském vybavení. Nové poznatky se okamžitě přenáší do skutečných produktů z per špičkových designérů. Díky tomu těžko naleznete inovativnějšího výrobce s aktuálnější nabídkou kuchyňského vybavení, než je právě Korkmaz.

Špičková kvalita materiálu a zpracování

Nejdůležitější ingrediencí špičkového nerezového nádobí a náčiní je však zpracování. Díky domácí výrobě, podléhající neustálé kontrole zakladatelů společnosti, je zaručena excelentní kvalita materiálu i zpracování samotných výrobků.

Každý jeden kus, od polotovaru až po konečný produkt, prochází sérií podrobných testů. Právě díky tomu nádobí Korkmaz už po desetiletí vyhovuje nejpřísnějším kvalitativním a bezpečnostním světovým normám.

pixel

Casarredo Joseph Joseph KORKMAZ LAVA Metal Luigi Bormioli Netherton Foundry Sanelli
pixel
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.