Úvod » Stolování » Safira - sada čajových lžiček

Safira - sada čajových lžiček

Akční sleva: 50%

Původní cena: 345 Kč

Naše cena: 173 Kč

Dostupnost: nelze objednat

Počet: ks

Safira - sada čajových lžiček
SLEVA 50%

Popis
KORKMAZ

Hledáte-li sadu vkusných doplňků pro váš stůl a potrpíte-li si na špičkový materiál i krásu provedení, sada čajových lžiček Safira je trefou do černého. Lžičky jsou vyrobeny z jakostní ušlechtilé nerezové oceli, lze je mýt v myčce a i po letech používání vypadají dokonale.

Díky jednoduchému hladkému vzhledu bez zbytečných ozdob je snadno sladíte s dalšími prvky vaší stolovací sady. Sada obsahuje: 12 kávových lžiček.

KORKMAZ

Společnost Korkmaz se už od roku 1971 zabývá produkcí kuchyňských spotřebičů a předeším nádobí z nerezové oceli. Díky vysoké specializaci a důrazu na preciznost se tento původně turecký výrobce vypracoval na světoznámou značku, dodávající do 65 zemí světa.

V současnosti patří nerezové nádobí a kuchyňské náčiní Korkmaz mezi etalony vysoce kvalitního a ergonomického kuchyňského vybavení. Nádobí Korkmaz sbírá ocenění za design, který je zaměřen především na maximální praktičnost a pohodlné používání.

Vývojové oddělení Korkmaz bedlivě sleduje měnící se trendy ve vaření a v kuchyňském vybavení. Nové poznatky se okamžitě přenáší do skutečných produktů z per špičkových designérů. Díky tomu těžko naleznete inovativnějšího výrobce s aktuálnější nabídkou kuchyňského vybavení, než je právě Korkmaz.

Špičková kvalita materiálu a zpracování

Nejdůležitější ingrediencí špičkového nerezového nádobí a náčiní je však zpracování. Díky domácí výrobě, podléhající neustálé kontrole zakladatelů společnosti, je zaručena excelentní kvalita materiálu i zpracování samotných výrobků.

Každý jeden kus, od polotovaru až po konečný produkt, prochází sérií podrobných testů. Právě díky tomu nádobí Korkmaz už po desetiletí vyhovuje nejpřísnějším kvalitativním a bezpečnostním světovým normám.

DUOS šálek capuccino 385 ml 2 ks

DUOS šálek capuccino 385 ml 2 ks
260 Kč
Skladem
SLEVA 50%
pixel

Joseph Joseph KORKMAZ LAVA Metal Luigi Bormioli Netherton Foundry Sanelli
pixel