Úvod » Stolování » Natura - talíř na oříšky (Růže)

Natura - talíř na oříšky (Růže)

Akční sleva: 50%

Původní cena: 445 Kč

Naše cena: 223 Kč

EAN: 8691607646023

Dostupnost: skladem - 1 ks

Počet: ks
Kdy zboží dostanu?

DPD 31. 05.

Osobní odběr Ihned

Natura - talíř na oříšky (Růže)
SLEVA 50%

Popis
KORKMAZ
  • elegantní, něžná keramická sada talířků s motivem růží
  • celková délka 30 cm, šířka 18 cm
  • výška s uchem 17 cm

  • Nomenklatura: 39,1005
KORKMAZ

Společnost Korkmaz se už od roku 1971 zabývá produkcí kuchyňských spotřebičů a předeším nádobí z nerezové oceli. Díky vysoké specializaci a důrazu na preciznost se tento původně turecký výrobce vypracoval na světoznámou značku, dodávající do 65 zemí světa.

V současnosti patří nerezové nádobí a kuchyňské náčiní Korkmaz mezi etalony vysoce kvalitního a ergonomického kuchyňského vybavení. Nádobí Korkmaz sbírá ocenění za design, který je zaměřen především na maximální praktičnost a pohodlné používání.

Vývojové oddělení Korkmaz bedlivě sleduje měnící se trendy ve vaření a v kuchyňském vybavení. Nové poznatky se okamžitě přenáší do skutečných produktů z per špičkových designérů. Díky tomu těžko naleznete inovativnějšího výrobce s aktuálnější nabídkou kuchyňského vybavení, než je právě Korkmaz.

Špičková kvalita materiálu a zpracování

Nejdůležitější ingrediencí špičkového nerezového nádobí a náčiní je však zpracování. Díky domácí výrobě, podléhající neustálé kontrole zakladatelů společnosti, je zaručena excelentní kvalita materiálu i zpracování samotných výrobků.

Každý jeden kus, od polotovaru až po konečný produkt, prochází sérií podrobných testů. Právě díky tomu nádobí Korkmaz už po desetiletí vyhovuje nejpřísnějším kvalitativním a bezpečnostním světovým normám.

pixel

Joseph Joseph KORKMAZ LAVA Metal Luigi Bormioli Netherton Foundry Sanelli
pixel