Úvod » Hrnce a poklice » Nerezové hrnce » Série Perla » Perla - rendlík 1 l

Perla - rendlík 1 l

Akční sleva: 20%

Původní cena: 409 Kč

Naše cena: 327 Kč

EAN: 8691607016512

Dostupnost: 3 pracovní dny

Počet: ks

Perla - rendlík 1 l
SLEVA 20%

Popis
KORKMAZ

Nerezový rendlík z kolekce Perla je univerzálním pomocníkem do každé kuchyně. Tento kus nádobí z masivní ušlechtilé oceli vám umožní vařit rychle, efektivně, úsporně a také pohodlně.

Díky vynikající tepelné vodivosti oceli se rednlík velmi rychle ohřívá. Rovnoměrné rozvádění tepla po celé ploše pak zaručuje efektivní a snadné vaření s významnou úsporou energie. Na té má ostatně podíl i masivní třívrstvé ocelové dno.

Nerezový rendlík Perla se hodí na všechny druhy sporáků včetně indukčních. Vzhledem k nepřilnavosti oceli se už nemusíte bát připálených pokrmů a těžko odstranitelných zbytků. Rendlík lze umývat v myčce.

Povrch nerezové oceli je zvenčí vyleštěn do saténového vzhledu, rukojeť je pak zcela hladká. Ač je také vyrobena z nerezi, nikdy nepálí a zajišťuje snadnou a bezpečnou manipulaci s rendlíkem. Díky celokovovému provedení lze rendlík Perla použít i v troubě.

  • průměr 14 cm, objem 1 l, výška 7 cm
  • vysoká kvalita, atraktivní design
  • rukojet z nerezové oceli
  • mytí v myčce
  • vhodné také pro indukci
KORKMAZ

Společnost Korkmaz se už od roku 1971 zabývá produkcí kuchyňských spotřebičů a předeším nádobí z nerezové oceli. Díky vysoké specializaci a důrazu na preciznost se tento původně turecký výrobce vypracoval na světoznámou značku, dodávající do 65 zemí světa.

V současnosti patří nerezové nádobí a kuchyňské náčiní Korkmaz mezi etalony vysoce kvalitního a ergonomického kuchyňského vybavení. Nádobí Korkmaz sbírá ocenění za design, který je zaměřen především na maximální praktičnost a pohodlné používání.

Vývojové oddělení Korkmaz bedlivě sleduje měnící se trendy ve vaření a v kuchyňském vybavení. Nové poznatky se okamžitě přenáší do skutečných produktů z per špičkových designérů. Díky tomu těžko naleznete inovativnějšího výrobce s aktuálnější nabídkou kuchyňského vybavení, než je právě Korkmaz.

Špičková kvalita materiálu a zpracování

Nejdůležitější ingrediencí špičkového nerezového nádobí a náčiní je však zpracování. Díky domácí výrobě, podléhající neustálé kontrole zakladatelů společnosti, je zaručena excelentní kvalita materiálu i zpracování samotných výrobků.

Každý jeden kus, od polotovaru až po konečný produkt, prochází sérií podrobných testů. Právě díky tomu nádobí Korkmaz už po desetiletí vyhovuje nejpřísnějším kvalitativním a bezpečnostním světovým normám.

Perla Spagetti - hrnec na těstoviny

Perla Spagetti - hrnec na těstoviny
1 656 Kč
Skladem
SLEVA 20%
pixel

Joseph Joseph KORKMAZ LAVA Metal Luigi Bormioli Netherton Foundry Sanelli
pixel
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.