Úvod » Hrnce a poklice » Nerezové hrnce » Série Perla » Perla - nerezový kastrol 3 l

Perla - nerezový kastrol 3 l

Naše cena: 981 Kč

EAN: 8691607016581

Dostupnost: 3 pracovní dny

Počet: ks

Perla - nerezový kastrol  3 l

Popis
Podrobnosti
KORKMAZ

Nerezový kastrol z kolekce Perla je skvělým pomocníkem začínajících i zkušených kuchařů. Vaření na ocelovém nádobí je snadné, pohodlné a také úsporné.

Kastrol Perla je vyroben z ušlechtilé nerezavějící oceli, což určuje jeho stěžejní vlastnosti. Ocel samotná je vynikajícím vodičem tepla. Rovnoměrně a rychle se rozehřívá až k okrajům a vám tak umožňuje snadno připravovat perfektní pokrmy.

Nerezová ocel také přináší úsporu času a spotřeby energie. Díky masivnímu trojvrstvému dnu přijímá kastrol Perla maximum energie sporáku a vaření s ním je proto rychlejší i výhodnější. Nerezový kastrol je možno použít s libovolným typem sporáku, a to včetně indukčního.

S kastrolen dodáváme i originální poklici z tvrzeného skla. Stejně jako kastrol samotný, i poklice je vybavena úchyty z nerezové oceli. Ty díky unikátnímu uchycení nepálí a jejich ergonomické tvarování zajišťuje bezpečnou a pohodlnou manipulaci.

Po použití můžete kastrol Perla i s poklicí umýt v myčceSaténově lesklý vnější povrch hnrce není třeba leštit, i po letech používání si zachová svůj jasný a elegantní vzhled.

  • průměr 24 cm, objem 3 l, výška 6,5 cm 
  • vysoká kvalita, atraktivní design
  • třívrstvé dno umožňující úsporné vaření
  • poklička z tvrzeného skla, rukojeti z nerezové oceli
  • mytí v myčce
  • vhodné také pro indukci
Elektrický sporák ano
Sklokeramická deska ano
Plynový sporák ano
Indukce ano
Halogenový vařič ano
Trouba ano
Výrobek je možné umývat v myčce ano
Výrobek je určen pro styk s potravinami ano
Materiál Nerez
Materiál úchytů Nerez
Materiál poklice Sklo
Objem 3 l
Průměr 24 cm
Výška 6,5 cm
KORKMAZ

Společnost Korkmaz se už od roku 1971 zabývá produkcí kuchyňských spotřebičů a předeším nádobí z nerezové oceli. Díky vysoké specializaci a důrazu na preciznost se tento původně turecký výrobce vypracoval na světoznámou značku, dodávající do 65 zemí světa.

V současnosti patří nerezové nádobí a kuchyňské náčiní Korkmaz mezi etalony vysoce kvalitního a ergonomického kuchyňského vybavení. Nádobí Korkmaz sbírá ocenění za design, který je zaměřen především na maximální praktičnost a pohodlné používání.

Vývojové oddělení Korkmaz bedlivě sleduje měnící se trendy ve vaření a v kuchyňském vybavení. Nové poznatky se okamžitě přenáší do skutečných produktů z per špičkových designérů. Díky tomu těžko naleznete inovativnějšího výrobce s aktuálnější nabídkou kuchyňského vybavení, než je právě Korkmaz.

Špičková kvalita materiálu a zpracování

Nejdůležitější ingrediencí špičkového nerezového nádobí a náčiní je však zpracování. Díky domácí výrobě, podléhající neustálé kontrole zakladatelů společnosti, je zaručena excelentní kvalita materiálu i zpracování samotných výrobků.

Každý jeden kus, od polotovaru až po konečný produkt, prochází sérií podrobných testů. Právě díky tomu nádobí Korkmaz už po desetiletí vyhovuje nejpřísnějším kvalitativním a bezpečnostním světovým normám.

Pánev Perla 24 cm

Pánev Perla 24 cm
654 Kč
3 pracovní dny

Perla - nerezový hrnec 3,5 l

Perla - nerezový hrnec 3,5 l
818 Kč
3 pracovní dny
pixel

Casarredo Joseph Joseph KORKMAZ LAVA Metal Luigi Bormioli Netherton Foundry Sanelli
pixel
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.