Úvod » Kuchyňské nože » Sady nožů v blocích » Pro Chef 5 ks - set nožů v dřevěném bloku

Pro Chef 5 ks - set nožů v dřevěném bloku

Naše cena: 2 248 Kč

EAN: 8691607501018

Dostupnost: 3 pracovní dny

Počet: ks

Pro Chef 5 ks - set nožů v dřevěném bloku

Popis
Podrobnosti
KORKMAZ

Pětidílná sada celonerezových nožů Pro Chef obsahuje vše nezbytné pro běžnou práci v kuchyni. Nože jsou dodávány včetně dřevěného bloku, nakloněného pro pohodlnější zasouvání nožů. Blok se postará o bezpečné uložení nožů bez rizika otupení čepelí.

Nože Pro Chef jsou vyrobeny ze špičkové chromniklové oceli, která se používá i pro výrobu chirurgických nástrojů. Tento materiál vykazuje enormní odolnost proti otupení, je velice tvrdý a běžným užíváním nezničitelný.

Nože jsou opatřeny nerezovými ergonomickými rukojeťmi. Ty zajišťují pevný úchop, bezpečnou manipulaci s nožem a především velmi dlouhou životnost. Protože je rukojeť nedílnou součástí nože, nehrozí u ní viklání ani povolování.

Povrch nožů i rukojetí je vyleštěň do zrcadlového lesku, nože lze snadno mýt v myčce. Krom běžného ostření nevyžadují žádnou další péči.

set obsahuje:

  • kuchyňský nůž 20 cm
  • nůž na pečivo 20 cm
  • nůž na maso 20 cm
  • univerzální nůž 13 cm
  • plátkovací nůž 9 cm
  • dřevěný blok nakloněný pro snadné zasouvání nožů
Materiál chromniklová ocel
Materiál rukojeti Nerez
Počet v sadě 5 ks
KORKMAZ

Společnost Korkmaz se už od roku 1971 zabývá produkcí kuchyňských spotřebičů a předeším nádobí z nerezové oceli. Díky vysoké specializaci a důrazu na preciznost se tento původně turecký výrobce vypracoval na světoznámou značku, dodávající do 65 zemí světa.

V současnosti patří nerezové nádobí a kuchyňské náčiní Korkmaz mezi etalony vysoce kvalitního a ergonomického kuchyňského vybavení. Nádobí Korkmaz sbírá ocenění za design, který je zaměřen především na maximální praktičnost a pohodlné používání.

Vývojové oddělení Korkmaz bedlivě sleduje měnící se trendy ve vaření a v kuchyňském vybavení. Nové poznatky se okamžitě přenáší do skutečných produktů z per špičkových designérů. Díky tomu těžko naleznete inovativnějšího výrobce s aktuálnější nabídkou kuchyňského vybavení, než je právě Korkmaz.

Špičková kvalita materiálu a zpracování

Nejdůležitější ingrediencí špičkového nerezového nádobí a náčiní je však zpracování. Díky domácí výrobě, podléhající neustálé kontrole zakladatelů společnosti, je zaručena excelentní kvalita materiálu i zpracování samotných výrobků.

Každý jeden kus, od polotovaru až po konečný produkt, prochází sérií podrobných testů. Právě díky tomu nádobí Korkmaz už po desetiletí vyhovuje nejpřísnějším kvalitativním a bezpečnostním světovým normám.

GOURMET škrabka na brambory 7 cm

GOURMET škrabka na brambory 7 cm
119 Kč
Skladem
SLEVA 40%
pixel

Casarredo Joseph Joseph KORKMAZ LAVA Metal Luigi Bormioli Netherton Foundry Sanelli
pixel
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.