Úvod » Hrnce a poklice » Sady hrnců » Vertex - sada nerezových hrnců

Vertex - sada nerezových hrnců

Naše cena: 5 188 Kč

EAN: 08691607019704

Dostupnost: 3 pracovní dny

Počet: ks

Vertex - sada nerezových hrnců
DOPRAVA ZDARMA

Popis
Podrobnosti
KORKMAZ

Hledáte-li sadu špičkového nádobí, které si vás získá snadným a komfortním používáním, sada čtveřice nerezových hrnců Vertex je pro vás trefou do černého. Vaření na nerezi je snadné, rychlé, efektivní a také úsporné.

Základem všech hrnců sady Vertex je tedy špičková nerezová ocel. Ta patří mezi nejlepší tepelné vodiče, vaření s ní je tedy rychlé a také snadné. Hrnce z nerezi se rovnoměrně prohřívají až k samotným okrajům, což zaručuje perfektně připravené pokrmy. Pro správný odhad množství surovin naleznete na každém hrnci stupnici.

Díky trojitému sendvičovému dnu hrnců Vertex ušetříte navíc spoustu energie – dno předává maximum teploty ze sporáku do těla hrnce a navíc funguje jako vyrovnavač kolísající teploty. Dovařovat tak můžete i na téměř studeném sporáku. Sadu hrnců Vertex si užijete na libovolném sporáku, indukci nevyjímaje.

K sadě samozřejmě dodáváme i patřičné poklice. Ty jsou vyrobeny z tvrzeného skla, což vám dává absolutní kontrolu nad přípravou jídla. V poklicích nechybí ani oblíbený otvor pro odvod páry či slévání vody.

Stejně jako hrnce, i pokličky jsou opatřeny nerezovými uchy. To zaručuje bezpečný a pevný úchop a snadnou manipulaci s hrnci. Poklice nikdy nepálí. Po použití můžete veškeré nádobí sady Vertex umýt v myčce.

Sada nerezových hrnců Vertex obsahuje:

  • hrnec průměr 16 cm, objem 1,8 l 
  • hrnec průměr 20 cm, objem 3,1 l
  • hrnec průměr 24 cm, objem 5,4 l
  • rendlík průměr 24 cm, objem 3 l
  • 4x poklice z tvrzeného skla
Elektrický sporák ano
Sklokeramická deska ano
Plynový sporák ano
Indukce ano
Halogenový vařič ano
Výrobek je možné umývat v myčce ano
Materiál Nerez
Materiál úchytů Nerez
Materiál poklice Sklo
KORKMAZ

Společnost Korkmaz se už od roku 1971 zabývá produkcí kuchyňských spotřebičů a předeším nádobí z nerezové oceli. Díky vysoké specializaci a důrazu na preciznost se tento původně turecký výrobce vypracoval na světoznámou značku, dodávající do 65 zemí světa.

V současnosti patří nerezové nádobí a kuchyňské náčiní Korkmaz mezi etalony vysoce kvalitního a ergonomického kuchyňského vybavení. Nádobí Korkmaz sbírá ocenění za design, který je zaměřen především na maximální praktičnost a pohodlné používání.

Vývojové oddělení Korkmaz bedlivě sleduje měnící se trendy ve vaření a v kuchyňském vybavení. Nové poznatky se okamžitě přenáší do skutečných produktů z per špičkových designérů. Díky tomu těžko naleznete inovativnějšího výrobce s aktuálnější nabídkou kuchyňského vybavení, než je právě Korkmaz.

Špičková kvalita materiálu a zpracování

Nejdůležitější ingrediencí špičkového nerezového nádobí a náčiní je však zpracování. Díky domácí výrobě, podléhající neustálé kontrole zakladatelů společnosti, je zaručena excelentní kvalita materiálu i zpracování samotných výrobků.

Každý jeden kus, od polotovaru až po konečný produkt, prochází sérií podrobných testů. Právě díky tomu nádobí Korkmaz už po desetiletí vyhovuje nejpřísnějším kvalitativním a bezpečnostním světovým normám.

Flora - sada nerezových hrnců černá

Flora - sada nerezových hrnců černá
6 290 Kč
3 pracovní dny
DOPRAVA ZDARMA

Tombik - sada nerezových hrnců

Tombik - sada nerezových hrnců
3 679 Kč
3 pracovní dny
DOPRAVA ZDARMA

Tombik Jr. - sada nerezových hrnců

Tombik Jr. - sada nerezových hrnců
1 962 Kč
3 pracovní dny
pixel

Casarredo Joseph Joseph KORKMAZ LAVA Metal Luigi Bormioli Netherton Foundry Sanelli
pixel
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.