Úvod » Hrnce a poklice » Sady hrnců » Tombik - sada nerezových hrnců

Tombik - sada nerezových hrnců

Naše cena: 3 679 Kč

EAN: 08691607018004

Dostupnost: 3 pracovní dny

Počet: ks

Tombik - sada nerezových hrnců
DOPRAVA ZDARMA

Popis
Podrobnosti
KORKMAZ

Sada nerezových hrnců Tombik vám umožňuje jediným kliknutím plně vybavit svou kuchyni prvotřídním nádobím, s nímž bude vaření radost. Tombik je nová kolekce renomovaného výrobce Korkmaz, specialisty na nerezové nádobí, a vnese do vaší kuchyně dosud nepoznanou ergonomii a opravdové pohodlí při vaření.

Masivní nerezová ocel, která je základem hrnců Tombik, je vynikajícím vodičem tepla. Proto je vaření v těchto hrncích snadné, rychlé a úsporné. Ocel se rovnoměrně rozehřívá a využívá maximum energie sporáku. Na tom má podíl i hrubé a masivní třívrstvé ocelové dno. To je současně zárukou kompatibility sady Tombik se všemi sporáky, indukci nevyjímaje.

Sada Tombik sestává z trojice hrnců o objemech od 18 do 5,4 litrů, jednoho 3litrového kastrolu a pánve s průměrem 24 cm. K celé sadě nerezových hrnců samozřejmě dodáváme i odpovídající poklice. Ty jsou vyrobeny z čirého tvrzeného skla, takže vám dávají naprostou kontrolu nad vaším vařením.

Stejně jako hrnce Tombik, tak i poklice jsou vybaveny úchyty z masivní oceli. Ty vám poskytují dokonale pevný úchop a zajišťují bezpečnou manipulaci. Navzdory použitému materiálu tyto ergonomické úchyty nikdy nepálí.

Povrch nerezových hrnců ze sady Tombik je leštěn do zrcadlového lesku. Neulpívají na něm tak zbytky potravin (ostatně, ocel je přirozeně nepřilnavá) a díky vysoké tvrdosti se nemusíte bát ani poškrábání. Celou sadu Tombik lze mýt v myčce.

Sada nerezových hrnců Tombik obsahuje:

  • hrnec průměr 16 cm, objem 1,8 l
  • hrnec průměr 20 cm, objem 3,1 l
  • hrnec průměr 24 cm, objem 5,4 l
  • kastrol průměr 24 cm, objem 3 l
  • pánev průměr 24 cm, objem 2,2 l
  • čtveřici poklic z tvrzeného čirého skla (poklici kastrolu lze použít i na pánev)
Elektrický sporák ano
Sklokeramická deska ano
Plynový sporák ano
Indukce ano
Halogenový vařič ano
Trouba ano
Výrobek je možné umývat v myčce ano
Výrobek je určen pro styk s potravinami ano
Materiál Nerez
Materiál poklice Sklo
KORKMAZ

Společnost Korkmaz se už od roku 1971 zabývá produkcí kuchyňských spotřebičů a předeším nádobí z nerezové oceli. Díky vysoké specializaci a důrazu na preciznost se tento původně turecký výrobce vypracoval na světoznámou značku, dodávající do 65 zemí světa.

V současnosti patří nerezové nádobí a kuchyňské náčiní Korkmaz mezi etalony vysoce kvalitního a ergonomického kuchyňského vybavení. Nádobí Korkmaz sbírá ocenění za design, který je zaměřen především na maximální praktičnost a pohodlné používání.

Vývojové oddělení Korkmaz bedlivě sleduje měnící se trendy ve vaření a v kuchyňském vybavení. Nové poznatky se okamžitě přenáší do skutečných produktů z per špičkových designérů. Díky tomu těžko naleznete inovativnějšího výrobce s aktuálnější nabídkou kuchyňského vybavení, než je právě Korkmaz.

Špičková kvalita materiálu a zpracování

Nejdůležitější ingrediencí špičkového nerezového nádobí a náčiní je však zpracování. Díky domácí výrobě, podléhající neustálé kontrole zakladatelů společnosti, je zaručena excelentní kvalita materiálu i zpracování samotných výrobků.

Každý jeden kus, od polotovaru až po konečný produkt, prochází sérií podrobných testů. Právě díky tomu nádobí Korkmaz už po desetiletí vyhovuje nejpřísnějším kvalitativním a bezpečnostním světovým normám.

Tombik Jr. - sada nerezových hrnců

Tombik Jr. - sada nerezových hrnců
1 962 Kč
3 pracovní dny
pixel

Casarredo Joseph Joseph KORKMAZ LAVA Metal Luigi Bormioli Netherton Foundry Sanelli
pixel
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.