Úvod » Hrnce a poklice » Sady hrnců » Tombik Jr. - sada nerezových hrnců

Tombik Jr. - sada nerezových hrnců

Naše cena: 1 962 Kč

EAN: 8691607018011

Dostupnost: 3 pracovní dny

Počet: ks

Tombik Jr. - sada nerezových hrnců

Popis
Podrobnosti
KORKMAZ

Hledáte-li drobnou vzpruhu pro svou kuchyni, přinášející s sebou velké rozšíření vašich možnostítřídilná sada nerezových hrnců Tombik Jr. je trefou do černého. Praktické, velmi odolné a úsporné nádobí od výrobce Korkmaz vám velmi zpříjemní každé vaření.

Třídílná sada Tombik Jr. sestává z nerezových hrnců o objemu 2 a 3,7 litru a kastrolu o objemu 3,8 litru. Ke každému kusu navíc dodáváme patřičnou poklici. Nádobí Tombik Jr. je celé vyrobeno ze špičkové nerezové oceli.

Nerez se rychle a rovnoměrně ohřívá, což zjednodušuje vaření začátečníkům i ostříleným kuchařům. Díky masivnímu provedení a třívrstvému dnu hrnce Tombik Jr. přijímají maximum tepla sporáku, čímž šetří váš čas a snižují spotřebuenergií.

Vařit s hrnci Tombik Jr. můžete na jakémkoliv sporáku včetně indukce. Hrnce si dlouho drží teplotu, dovařovat tedy můžete na téměř vypnutém sporáku. Po použití nádobí stačí umýt v myčce. Leštěný ocelový povrch nevyžaduje žádnou další údržbu a i po letech vypadá stále skvěle.

Nerezová ocel je velice odolný a tvrdý materiál. Můžete tak používat prakticky libovolné kuchyňské náčiní bez obav z poškrábání povrchu hrnců Tombik Jr. Nerez je také přirozeně nepřilnavá. Díky speciální konstrukci bylo možno z oceli vyrobit také poklice a jejich úchyty, stejně jako úchyty hrnců. Ty se skvěle drží a nikdy nepálí.

Sada nerezových hrnců Tombik Jr. obsahuje:

  • hrnec průměr 16 cm, objem 1,8 l
  • hrnec průměr 18 cm, objem 2,5 l
  • kastrol průměr 20 cm, objem 3 l
  • 3x nerezová poklice
Elektrický sporák ano
Sklokeramická deska ano
Plynový sporák ano
Indukce ano
Halogenový vařič ano
Trouba ano
Výrobek je možné umývat v myčce ano
Výrobek je určen pro styk s potravinami ano
Materiál Nerez
Materiál poklice Nerez
KORKMAZ

Společnost Korkmaz se už od roku 1971 zabývá produkcí kuchyňských spotřebičů a předeším nádobí z nerezové oceli. Díky vysoké specializaci a důrazu na preciznost se tento původně turecký výrobce vypracoval na světoznámou značku, dodávající do 65 zemí světa.

V současnosti patří nerezové nádobí a kuchyňské náčiní Korkmaz mezi etalony vysoce kvalitního a ergonomického kuchyňského vybavení. Nádobí Korkmaz sbírá ocenění za design, který je zaměřen především na maximální praktičnost a pohodlné používání.

Vývojové oddělení Korkmaz bedlivě sleduje měnící se trendy ve vaření a v kuchyňském vybavení. Nové poznatky se okamžitě přenáší do skutečných produktů z per špičkových designérů. Díky tomu těžko naleznete inovativnějšího výrobce s aktuálnější nabídkou kuchyňského vybavení, než je právě Korkmaz.

Špičková kvalita materiálu a zpracování

Nejdůležitější ingrediencí špičkového nerezového nádobí a náčiní je však zpracování. Díky domácí výrobě, podléhající neustálé kontrole zakladatelů společnosti, je zaručena excelentní kvalita materiálu i zpracování samotných výrobků.

Každý jeden kus, od polotovaru až po konečný produkt, prochází sérií podrobných testů. Právě díky tomu nádobí Korkmaz už po desetiletí vyhovuje nejpřísnějším kvalitativním a bezpečnostním světovým normám.

Flora - sada nerezových hrnců černá

Flora - sada nerezových hrnců černá
6 290 Kč
3 pracovní dny
DOPRAVA ZDARMA

Tombik - sada nerezových hrnců

Tombik - sada nerezových hrnců
3 679 Kč
3 pracovní dny
DOPRAVA ZDARMA

Vertex - sada nerezových hrnců

Vertex - sada nerezových hrnců
5 188 Kč
3 pracovní dny
DOPRAVA ZDARMA
pixel

Casarredo Joseph Joseph KORKMAZ LAVA Metal Luigi Bormioli Netherton Foundry Sanelli
pixel
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.