Úvod » Hrnce a poklice » Sady hrnců » Perla - sada nerezových hrnců

Perla - sada nerezových hrnců

Naše cena: 3 189 Kč

EAN: 8691607016062

Dostupnost: 3 pracovní dny

Počet: ks

Perla - sada nerezových hrnců
DOPRAVA ZDARMA

Popis
Podrobnosti
KORKMAZ

Sada nerezových hrnců, univerzálně pokrývajících potřeby běžné domácnosti, přinese do vaší kuchyně pohodlí a úsporu času i energie.

Ocel je materiálem vhodným pro začínající i zkušené kuchaře. Ocelové nádobí je naprosto nezáludné, rovnoměrně se prohřívá a nepřipaluje se. Ocel je totiž vynikající tepelný vodič a zajištuje prohřátí nádobí až po okraje. Výsledkem jsou perfektně připravené pokrmy.

Díky rychlému zahřívání, dobrému udržování tepla a masivní konstrukci umožňuje sada nerezových hrnců Perla vařit s výrazně menší spotřebou energie. Velký podíl na tom má i masivní třívrstvé dno hrnců. Nádobí Perla je vhodné pro všechny typy sporáků, indukční nevyjímaje.

Sada obsahuje trojici hrnců o objemu od 1,8 do 5,5 litru a šikovný třílitrový rendlík. Ke každému kusu samozřejmě náleží i poklice. Tvrzené sklo, které bylo na jejich výrobu použito, zabezpečuje vysokou odolnost vůči teplotním rozdílům i rozbití.

Úchyty poklic i hrnců jsou pak vyrobeny opět z ušlechtilé nerezové oceli. To zajišťuje bytelnost a bezpečný, pevný úchop. Úchyty díky unikátnímu způsobu upevnění nepálí. Nerezové hrnce ze sady Perla je možno mýt v myčce.

Jejich leštěný povrch si zachovává jasný a lesklý vzhled a není třeba o něj zvlášť pečovat. Moderní minimalistický design, podřízený fuknci a praktičnosti, pak zcela jistě přežije všechny módní výkyvy a bude stále působit velmi elegantně.

Sada nerezových hrnců Perla obsahuje:

  • hrnec průměr 16 cm, objem 1,8 l
  • hrnec průměr 20 cm, objem  3 l
  • hrnec průměr 24 cm, objem  5,5 l
  • rendlík průměr 24 cm, objem 3 l
  • 4x poklice z tvrzeného skla
Elektrický sporák ano
Sklokeramická deska ano
Plynový sporák ano
Indukce ano
Halogenový vařič ano
Trouba ano
Výrobek je možné umývat v myčce ano
Výrobek je určen pro styk s potravinami ano
Materiál Nerez
Materiál úchytů Nerez
Materiál poklice Sklo
KORKMAZ

Společnost Korkmaz se už od roku 1971 zabývá produkcí kuchyňských spotřebičů a předeším nádobí z nerezové oceli. Díky vysoké specializaci a důrazu na preciznost se tento původně turecký výrobce vypracoval na světoznámou značku, dodávající do 65 zemí světa.

V současnosti patří nerezové nádobí a kuchyňské náčiní Korkmaz mezi etalony vysoce kvalitního a ergonomického kuchyňského vybavení. Nádobí Korkmaz sbírá ocenění za design, který je zaměřen především na maximální praktičnost a pohodlné používání.

Vývojové oddělení Korkmaz bedlivě sleduje měnící se trendy ve vaření a v kuchyňském vybavení. Nové poznatky se okamžitě přenáší do skutečných produktů z per špičkových designérů. Díky tomu těžko naleznete inovativnějšího výrobce s aktuálnější nabídkou kuchyňského vybavení, než je právě Korkmaz.

Špičková kvalita materiálu a zpracování

Nejdůležitější ingrediencí špičkového nerezového nádobí a náčiní je však zpracování. Díky domácí výrobě, podléhající neustálé kontrole zakladatelů společnosti, je zaručena excelentní kvalita materiálu i zpracování samotných výrobků.

Každý jeden kus, od polotovaru až po konečný produkt, prochází sérií podrobných testů. Právě díky tomu nádobí Korkmaz už po desetiletí vyhovuje nejpřísnějším kvalitativním a bezpečnostním světovým normám.

pixel

Casarredo Joseph Joseph KORKMAZ LAVA Metal Luigi Bormioli Netherton Foundry Sanelli
pixel
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.