Úvod » Hrnce a poklice » Sady hrnců » Alfa - sada nerezových hrnců

Alfa - sada nerezových hrnců

Naše cena: 3 761 Kč

EAN: 8691607016604

Dostupnost: 3 pracovní dny

Počet: ks

Alfa - sada nerezových hrnců
DOPRAVA ZDARMA

Popis
Podrobnosti
KORKMAZ

Svou kuchyni si nyní můžete kompletně vybavit jedním kliknutím. Sada nerezových hrnců od výrobce Korkmaz je sestavená tak, aby pokryla všechny potřeby domácích kuchařů.

pětidílné sadě naleznete trojici hrnců, kastrol a rozměrnou pánev – to vše vybaveno pokličkami. Hrnce nabídnou objem od 2 do 6,3 litrů, což je rozpětí, které stačí na vaření i pro čtyřčlennou rodinu. 24 cm kastrol s objemem 3,8 litru a stejně velká pánev vám pak v kuchyni značně rozšíří možnosti.

Nádobí ze sady Alfa je vyrobeno z chromniklové nerezové oceli, splňující nejpřísnější hygienické i kvalitativní normy. Ocelové nádobí se snadno myje (bez problémů i v myčce), je extrémně odolné a při vaření velmi nezáludné.

Díky silnému sendvičovému dnu se na nerezovém nádobí dobře vaří i méně zkušeným kuchařům. Vysoce tepelně vodivé dno navíc pomáhá snižovat spotřebu energií při vaření. Nádobí ze sady Alfa se hodí na všechny typy sporáků včetně indukčních.

Nerez je v tomto případě vyvedena v kombinaci lesklého a saténově matného provedení. Atraktivní design nádobí sady Alfa jde navíc ruku v ruce s funkčností. Ocelové pokličky i veškeré nádobí jsou vybaveny extra tenkými, ergonomickými nerezovými úchyty.

Ty díky unikátní konstrukci nikdy nepálí a  zároveň nabídnou vysokou odolnost (nehrozí žádné viklání, upadávání, rozlepování atp.) a snadnou udržovatelnost nerezové ocele.

  • hrnec průměr 16 cm, objem 2,0 l
  • hrnec průměr 20 cm, objem 3,7 l
  • hrnec průměr 24 cm, objem  6,3 l
  • kastrol průměr 24 cm, objem 3,8 l
  • pánev průměr 24 cm, objem 2,7 l
  • 4x poklička z nerezové oceli (z toho 1x 24 cm padnoucí na kastrol i pánev)
Elektrický sporák ano
Sklokeramická deska ano
Plynový sporák ano
Indukce ano
Halogenový vařič ano
Trouba ano
Výrobek je možné umývat v myčce ano
Výrobek je určen pro styk s potravinami ano
Materiál Nerez
KORKMAZ

Společnost Korkmaz se už od roku 1971 zabývá produkcí kuchyňských spotřebičů a předeším nádobí z nerezové oceli. Díky vysoké specializaci a důrazu na preciznost se tento původně turecký výrobce vypracoval na světoznámou značku, dodávající do 65 zemí světa.

V současnosti patří nerezové nádobí a kuchyňské náčiní Korkmaz mezi etalony vysoce kvalitního a ergonomického kuchyňského vybavení. Nádobí Korkmaz sbírá ocenění za design, který je zaměřen především na maximální praktičnost a pohodlné používání.

Vývojové oddělení Korkmaz bedlivě sleduje měnící se trendy ve vaření a v kuchyňském vybavení. Nové poznatky se okamžitě přenáší do skutečných produktů z per špičkových designérů. Díky tomu těžko naleznete inovativnějšího výrobce s aktuálnější nabídkou kuchyňského vybavení, než je právě Korkmaz.

Špičková kvalita materiálu a zpracování

Nejdůležitější ingrediencí špičkového nerezového nádobí a náčiní je však zpracování. Díky domácí výrobě, podléhající neustálé kontrole zakladatelů společnosti, je zaručena excelentní kvalita materiálu i zpracování samotných výrobků.

Každý jeden kus, od polotovaru až po konečný produkt, prochází sérií podrobných testů. Právě díky tomu nádobí Korkmaz už po desetiletí vyhovuje nejpřísnějším kvalitativním a bezpečnostním světovým normám.

Perla - sada nerezových hrnců

Perla - sada nerezových hrnců
3 189 Kč
3 pracovní dny
DOPRAVA ZDARMA

Tombik - sada nerezových hrnců

Tombik - sada nerezových hrnců
3 679 Kč
3 pracovní dny
DOPRAVA ZDARMA

Vertex - sada nerezových hrnců

Vertex - sada nerezových hrnců
5 188 Kč
3 pracovní dny
DOPRAVA ZDARMA
pixel

Casarredo Joseph Joseph KORKMAZ LAVA Metal Luigi Bormioli Netherton Foundry Sanelli
pixel
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.