Úvod » Čaj a káva » Připrava čaje » Provita Midi - sada čajových konvic 0,7 l / 1,5 l

Provita Midi - sada čajových konvic 0,7 l / 1,5 l

Naše cena: 1 104 Kč

EAN: 8691607001013

Dostupnost: 3 pracovní dny

Počet: ks

Provita Midi - sada čajových konvic  0,7 l / 1,5 l

Popis
Podrobnosti
KORKMAZ

Klasická čajová konvice je stále nejlepším způsobem pro přípravu lahodného čaje. Koupit ale raději větší, či menší? Chcete-li být připraveni na každou eventualitu, kupte sadu čajových konvic Provita Midi.

Obě konvice jsou vyrobeny ze špičkové nerezové oceli. Ta jim dává hned několik velmi žádoucích vlastností, jejichž kombinací dostanete zcela ideální čajovou konvici. Nerez je skvělý vodič tepla, rychle se ohřívá a dobře udržuje teplotu. Tím je zaručena rychlá a snadná příprava čaje při optimální teplotě.

Díky třívrstvému dnu je zase využito maximum energie sporáku, což šetří čas, ale především spotřebu energie. Materiál je také zárukou univerzální použitelnosti – obě čajové konvice můžete použít na každém sporáku včetně indukčního. Bez problémů je také umyjete v myčce, dokonale vyleštěný povrch oceli nevyžaduje žádnou další údržbu.

Menší konvice sady Provita Midi pojme 0,7 litru, větší pak 1,5 litru nápoje. K oběma čajovým konvicím samozřejmě dodáváme  pokličku, vyrobenou z tvrzeného a velmi odolného skla. Stejně jako konvice, i pokličky jsou vybaveny nerezovými úchyty. Ty garantují bezpečnost a ergonomický úchop, díky speciální konstrukci pak nikdy nepálí.

Elektrický sporák ano
Sklokeramická deska ano
Plynový sporák ano
Indukce ano
Halogenový vařič ano
Výrobek je možné umývat v myčce ano
Materiál Nerez
Objem 0,7 l; 1,5 l
KORKMAZ

Společnost Korkmaz se už od roku 1971 zabývá produkcí kuchyňských spotřebičů a předeším nádobí z nerezové oceli. Díky vysoké specializaci a důrazu na preciznost se tento původně turecký výrobce vypracoval na světoznámou značku, dodávající do 65 zemí světa.

V současnosti patří nerezové nádobí a kuchyňské náčiní Korkmaz mezi etalony vysoce kvalitního a ergonomického kuchyňského vybavení. Nádobí Korkmaz sbírá ocenění za design, který je zaměřen především na maximální praktičnost a pohodlné používání.

Vývojové oddělení Korkmaz bedlivě sleduje měnící se trendy ve vaření a v kuchyňském vybavení. Nové poznatky se okamžitě přenáší do skutečných produktů z per špičkových designérů. Díky tomu těžko naleznete inovativnějšího výrobce s aktuálnější nabídkou kuchyňského vybavení, než je právě Korkmaz.

Špičková kvalita materiálu a zpracování

Nejdůležitější ingrediencí špičkového nerezového nádobí a náčiní je však zpracování. Díky domácí výrobě, podléhající neustálé kontrole zakladatelů společnosti, je zaručena excelentní kvalita materiálu i zpracování samotných výrobků.

Každý jeden kus, od polotovaru až po konečný produkt, prochází sérií podrobných testů. Právě díky tomu nádobí Korkmaz už po desetiletí vyhovuje nejpřísnějším kvalitativním a bezpečnostním světovým normám.

Tombik čajová konvice 2 l

Tombik čajová konvice 2 l
797 Kč
Skladem
pixel

Casarredo Joseph Joseph KORKMAZ LAVA Metal Luigi Bormioli Netherton Foundry Sanelli
pixel
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.