Úvod » Čaj a káva » Připrava čaje » Nosta - sada čajových konvic 1,1 l / 1,5 l

Nosta - sada čajových konvic 1,1 l / 1,5 l

Naše cena: 1 325 Kč

EAN: 8691607000832

Dostupnost: 3 pracovní dny

Počet: ks

Nosta  - sada čajových konvic 1,1 l / 1,5 l

Popis
Podrobnosti
KORKMAZ

Tato sada v sobě skrývá krásu a komfort v jednom! Jedná se o elegantní kombinaci nerezové a skleněné konvice. Spodní konvice je vyrobena z kvalitní nerezové oceli, keramiky, které mají leštěný povrch. Vrchní konvička je vyrobena z varného skla. Obě dvě mají ergonomicky tvarované rukojeti, takže se Vám s nimi bude dobře manipulovat a zacházet. 

Lze je mýt v mýčce a jsou vhodné pro všechny typy vařičů včetně indukce.

Indukce ano
Barva čirá - červená
Materiál nerez 18/10, varné sklo
Výrobek je možné umývat v myčce ano
Objem 1,1 l; 1,5 l
KORKMAZ

Společnost Korkmaz se už od roku 1971 zabývá produkcí kuchyňských spotřebičů a předeším nádobí z nerezové oceli. Díky vysoké specializaci a důrazu na preciznost se tento původně turecký výrobce vypracoval na světoznámou značku, dodávající do 65 zemí světa.

V současnosti patří nerezové nádobí a kuchyňské náčiní Korkmaz mezi etalony vysoce kvalitního a ergonomického kuchyňského vybavení. Nádobí Korkmaz sbírá ocenění za design, který je zaměřen především na maximální praktičnost a pohodlné používání.

Vývojové oddělení Korkmaz bedlivě sleduje měnící se trendy ve vaření a v kuchyňském vybavení. Nové poznatky se okamžitě přenáší do skutečných produktů z per špičkových designérů. Díky tomu těžko naleznete inovativnějšího výrobce s aktuálnější nabídkou kuchyňského vybavení, než je právě Korkmaz.

Špičková kvalita materiálu a zpracování

Nejdůležitější ingrediencí špičkového nerezového nádobí a náčiní je však zpracování. Díky domácí výrobě, podléhající neustálé kontrole zakladatelů společnosti, je zaručena excelentní kvalita materiálu i zpracování samotných výrobků.

Každý jeden kus, od polotovaru až po konečný produkt, prochází sérií podrobných testů. Právě díky tomu nádobí Korkmaz už po desetiletí vyhovuje nejpřísnějším kvalitativním a bezpečnostním světovým normám.

Droppa čajová konvice 2,7 l

Droppa čajová konvice 2,7 l
899 Kč
3 pracovní dny

Tombik čajová konvice 3,5 l

Tombik čajová konvice 3,5 l
1 042 Kč
Skladem
pixel

Casarredo Joseph Joseph KORKMAZ LAVA Metal Luigi Bormioli Netherton Foundry Sanelli
pixel
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.