Úvod » Pánve a woky » Litinová grilovací pánev 26 x 26 cm - zelená

Litinová grilovací pánev 26 x 26 cm - zelená

Akční sleva: 50%

Původní cena: 1 466 Kč

Naše cena: 733 Kč

Dostupnost: nelze objednat

Počet: ks

Litinová grilovací pánev 26 x 26 cm - zelená
SLEVA 50%
Litinová grilovací pánev 26 x 26 cm - zelenáLitinová grilovací pánev 26 x 26 cm - zelená

Popis
LAVA Metal

Litinová smaltovaná grilovací pánev LAVA Metal v modrém provedení je skvělým doplňkem do každé moderní kuchyně. Tato pánev vám umožní pořádat grilovačky za každého počasí, a to rovnou v kuchyni. Na 26 × 26 cm velké mřížkované pánvi jednoduše připravíte grilované hody, a to velmi rychle a komfortně.

Pánev LAVA Metal je celolitinová a řádně masivní – tloušťka stěn činí 4 mm, dno je pak dokonce 5 mm. To zabezpečuje nejen neotřesitelnou stabilitu, ale také perfektní vedení tepla. Díky přirozené vodivosti litiny má každý bod pánve naprosto stejnou teplotu, což vám umožní snadno připravovat luxusně propečené steaky bez rizika připalování. Na tom má pak zásluhu také vysoce odolný a trvale nepřilnavý smalt.

K jeho nanášení používá společnost LAVA Metal pokrokovou technologii elektroforetického smaltování, zaručující dokonalé spojení litiny a smaltovaného povrchu. Ten je tak u výsledné pánve velmi trvanlivý, odolný a stále perfektně nepřilnavý. Litinovou grilovací pánev LAVA Metal tak po použití jednoduše ručně umyjete. Mastnota ani zbytky potravin na smaltu neulpívají. Mytí v myčce není výrobcem doporučováno – může snižovat jas barev.

Litinové pánve jsou také velmi úsporné. Díky pomalému chladnutí umožňují nechat pokrmy „dojít“ na vypnutém sporáku, ze kterého navíc dokážou dostat maximum tepla. Nejlépe si litinová grilovací pánev LAVA Metal rozumí s indukcí, funguje však na jakémkoliv typu sporáku. A protože je celá vyrobena z kovu, můžete ji bez obav používat také v klasické troubě.

  • Grilovací pánev, rozměry 26 x 26 cm
  • Tloušťka materiálu - dno 5 mm, hrany 4 mm
  • Rovnoměrně se prohřívá až k samému okraji a dlouho udržuje teplo
  • Díky schopnosti udržet teplo se jídla dají dovařovat při nízké teplotě, což přináší úsporu energie
  • Je stabilní a dá se používat na všechny typy sporáků i ploten, včetně indukce
  • Má nepřilnavý povrch a rychle reaguje na změny teplot - nepřipaluje se
  • Dá se využít i k zapékání v troubě
  • Jednoduché ruční mytí, mytí v myčce se nedoporučuje z důvodu zhoršení jasu barev
  • Krásné barevné provedení
LAVA Metal

LAVA Metal – originální turecká litina pro 21. století

Jednou z nejpestřejších a nejlépe hodnocených světových kuchyní je právě ta turecká. Pokud tedy hledáte univerzální nádobí, které vám za každých podmínek umožní snadno a rychle připravit vynikající jídlo, je zcela na místě obrátit se právě na tureckého výrobce LAVA Metal – společnost se čtyřicetiletou tradicí výroby špičkového smaltovaného litinového nádobí.

Spolehnout se můžete na vynikající kvalitu, garantovanou celou řadou světových certifikátů, i vlastní zkušební laboratoří výrobce. O to více pak potěší fantastická cena nádobí LAVA Metal, se kterou se většina evropských producentů může jen těžko měřit.

Není tedy náhodou, že dnes tato původně rodinná turecká firma expandovala nejen do celé západní Evropy, ale také na zaoceánsky trh. Tam přebírá smaltované litinové nádobí LAVA Metal dominanci jak v kuchyních amatérských kuchařů – fajnšmekrů, tak v nejnáročnějších provozech renomovaných restaurací.

Exkluzivní technologie zaručuje exkluzivní výsledky

Smaltované nádobí kdysi získalo nevalnou pověst, danou malou odolností smaltu vůči nárazům a oděru. Ani jedno však u nádobí LAVA Metal nehrozí – díky pokročilé technologii elektroforetického smaltovaní, využívané jen několika málo předními světovými výrobci, je povrchový smalt dokonale a neoddělitelně spojen s masivní litinovou základnou.

Výsledkem je proto takřka nezničitelné nádobí se všemi pozitivy čisté litiny, obohacené o pestré barvy, zajímavý design a snadnou údržbu díky mytí v myčce. Vybrat si dnes můžete z desítek litinových pekáčů, hrnců, pánví či plotýnek, které dokonale doplní vaši stylově zařízenou kuchyni. A všechny tyto výrobky budete používat opravdu rádi – nejen díky skvělým vlastnostem litiny, ale také pro jejich perfektně odladěnou ergonomii.

pixel

Joseph Joseph KORKMAZ LAVA Metal Luigi Bormioli Netherton Foundry Sanelli
pixel