Úvod » Malé spotřebiče » Odšťavňovače » Lis na ovoce a zeleninu JUICER – LO-7040

Lis na ovoce a zeleninu JUICER – LO-7040

Naše cena: 5 499 Kč

Dostupnost: skladem - 1 ks

Počet: ks




Kdy zboží dostanu?

DPD 02. 06.

Osobní odběr Ihned

Lis na ovoce a zeleninu JUICER – LO-7040
DOPRAVA ZDARMA
Lis na ovoce a zeleninu JUICER – LO-7040Lis na ovoce a zeleninu JUICER – LO-7040Lis na ovoce a zeleninu JUICER – LO-7040Lis na ovoce a zeleninu JUICER – LO-7040Lis na ovoce a zeleninu JUICER – LO-7040Lis na ovoce a zeleninu JUICER – LO-7040Lis na ovoce a zeleninu JUICER – LO-7040Lis na ovoce a zeleninu JUICER – LO-7040Lis na ovoce a zeleninu JUICER – LO-7040Lis na ovoce a zeleninu JUICER – LO-7040Lis na ovoce a zeleninu JUICER – LO-7040Lis na ovoce a zeleninu JUICER – LO-7040Lis na ovoce a zeleninu JUICER – LO-7040

Popis
Podrobnosti
CONCEPT

Pokud to s přípravou domácího pesta, džusu či čerstvé zeleninové šťávy myslíte skutečně vážně, měli byste se poohlédnout po lisech na ovoce. Rozdíl v kvalitě a efektivitě oproti klasickým odšťavňovačům je markantní, jednoduchost používání a rychlá příprava 100% šťávy plné vitamínů přitom zůstává zachována.

Český výrobce Concept je jedním z mála, kdo nabízejí plnohodnotný lis na ovoce a zeleninu. JUICER nabízí vše, co si můžete u takovéhoto přístoje přát: snadné použití, vysoký výkon, maximální efektivitu, tichý chod a velice jednoduchou údržbu.

Odšťavňování v lisu na ovoce a zeleninu JUICER probíhá dvoufázově. Vložené suroviny se nejprve rozdrtí, což zaručí odtok přebytečné šťávy. Ve druhé fázi je zbylá hmota lisována za nízkých otáček. To umožňuje skutečně naplno vytěžit obsah moku v ovoci i zelenině – výtěžnost dvoufázového procesu je o 50 % vyšší než v případě běžných odšťavňovačů.

Dalším plusem je menší zahřívání vzniklé šťávy. Ta tím pádem nejen lépe chutná, má krásnější barvu, ale především nepřichází o cenné vitamíny. Navíc je tímto postupem možno lisovat i velmi suché suroviny, jako jsou například ořechy.

S lisem na ovoce a zeleninu JUICER tak získáte velmi solidní přístroj, který si poradí s jakýmkoliv džusem či extraktem. A dokonce i s přípravou pravého domácího pesta! Z lisu na konci procesu vytáhnete zcela suchou vlákninu, jedinou nevyšťavitelnou část ovoce, zeleniny či ořechů.

Pro snadnou údržbu je možné lis na ovoce a zeleninu JUICER jednoduše rozebrat a všechny exponované části samostatně omýt. K čištění sítka se používá speciální kartáček, který je součástí dodávky. Pro maximální bezpečnost použití je lis na ovoce a zeleninu JUICER opatřen pojistkou zapnutí i přehřátí, protiskluzovými nožičkami a také ergonomickým pěchovadlem.

Lis na ovoce a zeleninu JUICER umí: lisovat veškerou zeleninu, ovoce, bylinky, ořechy a další potraviny.

Příkon 150 W
Barva bílá + zelená
Materiál pouzdro a síto z nerezové oceli
Funkce dvoufázové odšťavňování, plnící otvor (4 x 6 cm), plně rozebiratelný, nízkootáčkový lis, pojistka proti přehřátí
Rychlosti 80 ot/minuta
Příslušenství čistící kartáček, nádobka na odpad + volitelné
Hlučnost 75 dB(A)
Napájení 230 V
CONCEPT

Výrobce Concept patří mezi několik málo původních českých značek, které se zabývají výrobou a prodejem domácích elektrospotřebičů. Historie společnosti sahá až do roku 1991, kdy Jindřich Valenta, zakladatel Conceptu, začal vyrábět a prodávat elektro.

Za 23 let vývoje se značka Concept etablovata na přední místa mezi výrobci a dodavateli domácích elektrospotřebičů v Česku, v Polsku a na Slovensku. Své zákazníky oslovuje především kvalitou, moderním designem produktů a nadstandardní péčí.

Vývoj a testování produktů Concept probíhá v ČR, což zajišťuje náskok v kvalitě, ale také v zákaznickém servisu – včetně dodání veškerých doplňků k produktům. Na elektrospotřebiče Concept navíc výrobce standardně aplikuje prodlouženou tříletou záruku na všechny vestavěné spotřebiče!

pixel

Joseph Joseph KORKMAZ LAVA Metal Luigi Bormioli Netherton Foundry Sanelli
pixel
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.