Úvod » Pánve a woky » Oboustranné pánve » Duplo - oboustranná pánev 34 x 25 x 8 cm - bílá

Duplo - oboustranná pánev 34 x 25 x 8 cm - bílá

Akční sleva: 20%

Původní cena: 1 290 Kč

Naše cena: 1 032 Kč

EAN: 8691607146912

Dostupnost: skladem - 2 ks

Počet: ks
Kdy zboží dostanu?

DPD 22. 09.

Osobní odběr Ihned

Duplo - oboustranná pánev 34 x 25 x 8 cm - bílá
SLEVA 20%
Duplo - oboustranná pánev 34 x 25 x 8 cm - bílá

Popis
KORKMAZ

Pánev z hliníkové slitiny se vyznačuje rychlým zahřátím a opravdu dobrou tepelnou stálostí díky vzduchovým bublinkám, které vznikají během lití. Použít jej můžete na všechny plotýnky kromě indukce.

  • rozměry 34 x 25 x 8 cm
  • vyrobeno z hliníkové slitiny, vnější vrstva tvoří vysoce odolný granitový povrch
  • plastové rukojeti, magnet pro pevné spojení pánví
  • silikonové těsnění + 1 náhradní
  • vhodné pro všechny plotýnky, kromě indukce
  • pánve lze rozložit a použít i samostatně
  • mytí v myčce

 

KORKMAZ

Společnost Korkmaz se už od roku 1971 zabývá produkcí kuchyňských spotřebičů a předeším nádobí z nerezové oceli. Díky vysoké specializaci a důrazu na preciznost se tento původně turecký výrobce vypracoval na světoznámou značku, dodávající do 65 zemí světa.

V současnosti patří nerezové nádobí a kuchyňské náčiní Korkmaz mezi etalony vysoce kvalitního a ergonomického kuchyňského vybavení. Nádobí Korkmaz sbírá ocenění za design, který je zaměřen především na maximální praktičnost a pohodlné používání.

Vývojové oddělení Korkmaz bedlivě sleduje měnící se trendy ve vaření a v kuchyňském vybavení. Nové poznatky se okamžitě přenáší do skutečných produktů z per špičkových designérů. Díky tomu těžko naleznete inovativnějšího výrobce s aktuálnější nabídkou kuchyňského vybavení, než je právě Korkmaz.

Špičková kvalita materiálu a zpracování

Nejdůležitější ingrediencí špičkového nerezového nádobí a náčiní je však zpracování. Díky domácí výrobě, podléhající neustálé kontrole zakladatelů společnosti, je zaručena excelentní kvalita materiálu i zpracování samotných výrobků.

Každý jeden kus, od polotovaru až po konečný produkt, prochází sérií podrobných testů. Právě díky tomu nádobí Korkmaz už po desetiletí vyhovuje nejpřísnějším kvalitativním a bezpečnostním světovým normám.

pixel

Joseph Joseph KORKMAZ LAVA Metal Luigi Bormioli Netherton Foundry Sanelli
pixel
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.