Úvod » Malé spotřebiče » Rychlovarné konvice » Nerezové » Supra - varná konvice

Supra - varná konvice

Akční sleva: 20%

Původní cena: 1 130 Kč

Naše cena: 904 Kč

EAN: 8691607003758

Dostupnost: skladem - 1 ks

Počet: ks
Kdy zboží dostanu?

DPD 22. 09.

Osobní odběr Ihned

Supra - varná konvice
SLEVA 20%

Popis
KORKMAZ

Patříte-li mezi milovníky futuristického, minimalistického designu, varná konvice Supra u vás v kuchyni nemůže chybět. Tato nádhera ze zrcadlově leské ušlechtilé oceli působí dojmem jediného masivního kusu, přesto v sobě skrývá řadu vychytávek pro snadné a efektivní používání.

Tělo konvice Supra je skutečně celé vyrobeno z chromniklové oceli, jejíž povrch byl vyleštěn do hladkosti skla. Díky tomu se v konvici prakticky neusazuje vodní kámen a velmi snadno se udržuje. V těle je také integrován ukazatel hladiny vody.

Ergonomicky tvarovaná rukojeť z extrémně odolného PTFE plastu skvěle padne do ruky a zajišťuje bezpečnou manipulaci s konvicí. S důrazem na bezpečnost je navrženo také topné těleso, skryté před působením vody v podstavci (rovněž PTFE plast). Ten je pro vaše pohodlí otočný o 360°.

Maximální efektivita 2200W tělesa je podpořena plochým dnem a skvělou tepelnou vodivostí oceli. Konvice má objem 1,7 litru.

  • Příkon konvice: 2200 W
  • Objem konvice: 1,7 l
KORKMAZ

Společnost Korkmaz se už od roku 1971 zabývá produkcí kuchyňských spotřebičů a předeším nádobí z nerezové oceli. Díky vysoké specializaci a důrazu na preciznost se tento původně turecký výrobce vypracoval na světoznámou značku, dodávající do 65 zemí světa.

V současnosti patří nerezové nádobí a kuchyňské náčiní Korkmaz mezi etalony vysoce kvalitního a ergonomického kuchyňského vybavení. Nádobí Korkmaz sbírá ocenění za design, který je zaměřen především na maximální praktičnost a pohodlné používání.

Vývojové oddělení Korkmaz bedlivě sleduje měnící se trendy ve vaření a v kuchyňském vybavení. Nové poznatky se okamžitě přenáší do skutečných produktů z per špičkových designérů. Díky tomu těžko naleznete inovativnějšího výrobce s aktuálnější nabídkou kuchyňského vybavení, než je právě Korkmaz.

Špičková kvalita materiálu a zpracování

Nejdůležitější ingrediencí špičkového nerezového nádobí a náčiní je však zpracování. Díky domácí výrobě, podléhající neustálé kontrole zakladatelů společnosti, je zaručena excelentní kvalita materiálu i zpracování samotných výrobků.

Každý jeden kus, od polotovaru až po konečný produkt, prochází sérií podrobných testů. Právě díky tomu nádobí Korkmaz už po desetiletí vyhovuje nejpřísnějším kvalitativním a bezpečnostním světovým normám.

pixel

Joseph Joseph KORKMAZ LAVA Metal Luigi Bormioli Netherton Foundry Sanelli
pixel
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.