Úvod » Malé spotřebiče » Rychlovarné konvice » Nerezové » Minica - varná konvice

Minica - varná konvice

Naše cena: 1 226 Kč

EAN: 8691607003970

Dostupnost: 3 pracovní dny

Počet: ks

Minica - varná konvice

Popis
Podrobnosti
KORKMAZ

Varná konvice o objemu 1,2 l je vyrobena z kvalitní nerezové oceli aktraktivního designu. Podstavec je otočný o 360° se středovým kontaktem. Dno konvice je ploché se skrytým topným tělesem. Tlačítko zap/vyp.

  • příkon 2200W
  • objem 1,2 l
  • vyrobeno z kvalitní nerezové oceli, atraktivní design
  • středový kontakt, otočný podstavec 360°
  • ploché dno se skrytým topným tělesem
  • tlačítko zap/vyp
Příkon 2200 W
Barva stříbrná
Materiál Nerez
Objem 1,2 l
KORKMAZ

Společnost Korkmaz se už od roku 1971 zabývá produkcí kuchyňských spotřebičů a předeším nádobí z nerezové oceli. Díky vysoké specializaci a důrazu na preciznost se tento původně turecký výrobce vypracoval na světoznámou značku, dodávající do 65 zemí světa.

V současnosti patří nerezové nádobí a kuchyňské náčiní Korkmaz mezi etalony vysoce kvalitního a ergonomického kuchyňského vybavení. Nádobí Korkmaz sbírá ocenění za design, který je zaměřen především na maximální praktičnost a pohodlné používání.

Vývojové oddělení Korkmaz bedlivě sleduje měnící se trendy ve vaření a v kuchyňském vybavení. Nové poznatky se okamžitě přenáší do skutečných produktů z per špičkových designérů. Díky tomu těžko naleznete inovativnějšího výrobce s aktuálnější nabídkou kuchyňského vybavení, než je právě Korkmaz.

Špičková kvalita materiálu a zpracování

Nejdůležitější ingrediencí špičkového nerezového nádobí a náčiní je však zpracování. Díky domácí výrobě, podléhající neustálé kontrole zakladatelů společnosti, je zaručena excelentní kvalita materiálu i zpracování samotných výrobků.

Každý jeden kus, od polotovaru až po konečný produkt, prochází sérií podrobných testů. Právě díky tomu nádobí Korkmaz už po desetiletí vyhovuje nejpřísnějším kvalitativním a bezpečnostním světovým normám.

Minica - varná konvice růžová

Minica - varná konvice růžová
1 226 Kč
3 pracovní dny

Sušička ovoce XXL – SO-1025

Sušička ovoce XXL – SO-1025
1 869 Kč
Skladem
pixel

Casarredo Joseph Joseph KORKMAZ LAVA Metal Luigi Bormioli Netherton Foundry Sanelli
pixel
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.