Úvod » Pánve a woky » Nepřilnavé pánve » Fine Cast Practikal - grilovací pánev 24 x 24 cm

Fine Cast Practikal - grilovací pánev 24 x 24 cm

Naše cena: 654 Kč

EAN: 8691607014136

Dostupnost: 3 pracovní dny

Počet: ks

Fine Cast Practikal - grilovací pánev 24 x 24 cm

Popis
Podrobnosti
KORKMAZ

Grilovací pánev Fine Cast Practikal je vyrobena z hliníkové slitiny a potažená třemi vrstvami odolného teflonu. Rukojeť je plastová a poklička z tvrzeného, žáruvzdorného skla a je vhodná pro všechny plotýnky, kromě indukce.

  • rozměry 24 x 24 cm
  • vyrobeno z hliníkové slitiny, potažené třemi vrstvami odolného teflonu
  • sklopná plastová rukojeť
  • vhodné pro všechny plotýnky, kromě indukce
  • mytí v myčce
Elektrický sporák ano
Sklokeramická deska ano
Plynový sporák ano
Barva černá
Indukce ne
Rozměr 24 x 24 cm
Výrobek je možné umývat v myčce ano
Výrobek je určen pro styk s potravinami ano
Materiál Hliník + Triple Teflon
Materiál úchytů Plast
KORKMAZ

Společnost Korkmaz se už od roku 1971 zabývá produkcí kuchyňských spotřebičů a předeším nádobí z nerezové oceli. Díky vysoké specializaci a důrazu na preciznost se tento původně turecký výrobce vypracoval na světoznámou značku, dodávající do 65 zemí světa.

V současnosti patří nerezové nádobí a kuchyňské náčiní Korkmaz mezi etalony vysoce kvalitního a ergonomického kuchyňského vybavení. Nádobí Korkmaz sbírá ocenění za design, který je zaměřen především na maximální praktičnost a pohodlné používání.

Vývojové oddělení Korkmaz bedlivě sleduje měnící se trendy ve vaření a v kuchyňském vybavení. Nové poznatky se okamžitě přenáší do skutečných produktů z per špičkových designérů. Díky tomu těžko naleznete inovativnějšího výrobce s aktuálnější nabídkou kuchyňského vybavení, než je právě Korkmaz.

Špičková kvalita materiálu a zpracování

Nejdůležitější ingrediencí špičkového nerezového nádobí a náčiní je však zpracování. Díky domácí výrobě, podléhající neustálé kontrole zakladatelů společnosti, je zaručena excelentní kvalita materiálu i zpracování samotných výrobků.

Každý jeden kus, od polotovaru až po konečný produkt, prochází sérií podrobných testů. Právě díky tomu nádobí Korkmaz už po desetiletí vyhovuje nejpřísnějším kvalitativním a bezpečnostním světovým normám.

pixel

Casarredo Joseph Joseph KORKMAZ LAVA Metal Luigi Bormioli Netherton Foundry Sanelli
pixel
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.