Úvod » Kuchyňské potřeby » Mlýnky na maso a koření » Satina - mlýnek na pepř a solnička

Satina - mlýnek na pepř a solnička

Akční sleva: 20%

Původní cena: 695 Kč

Naše cena: 556 Kč

EAN: 8691607006032

Dostupnost: 3 pracovní dny

Počet: ks

Satina - mlýnek na pepř a solnička
SLEVA 20%

Popis
KORKMAZ

Není lepšího dochucovadla, než je čerstvě pomletý pepř. Zároveň na žádném stole nemůže chybět právě dvojice solnice – pepřenka. A proto v sadě Satina naleznete obojí, v designově perfektně sladěném a hlavně velmi praktickém provedení.

Základem solničky i mlýnku na pepř je ocelový obal. Ten je proložen skleněnou výplní a vybroušen do matného saténového provedení. Jako celek tak sada Satina vypadá luxusně a zároveň je velmi praktická pro denní použití.

Uvnitř mlýnku na pepř se skrývá velmi odolný keramický mechanismus. Díky těsnosti obou nádob zůstávají dochucovadla dlouhou dobu suchá a aromatická.

KORKMAZ

Společnost Korkmaz se už od roku 1971 zabývá produkcí kuchyňských spotřebičů a předeším nádobí z nerezové oceli. Díky vysoké specializaci a důrazu na preciznost se tento původně turecký výrobce vypracoval na světoznámou značku, dodávající do 65 zemí světa.

V současnosti patří nerezové nádobí a kuchyňské náčiní Korkmaz mezi etalony vysoce kvalitního a ergonomického kuchyňského vybavení. Nádobí Korkmaz sbírá ocenění za design, který je zaměřen především na maximální praktičnost a pohodlné používání.

Vývojové oddělení Korkmaz bedlivě sleduje měnící se trendy ve vaření a v kuchyňském vybavení. Nové poznatky se okamžitě přenáší do skutečných produktů z per špičkových designérů. Díky tomu těžko naleznete inovativnějšího výrobce s aktuálnější nabídkou kuchyňského vybavení, než je právě Korkmaz.

Špičková kvalita materiálu a zpracování

Nejdůležitější ingrediencí špičkového nerezového nádobí a náčiní je však zpracování. Díky domácí výrobě, podléhající neustálé kontrole zakladatelů společnosti, je zaručena excelentní kvalita materiálu i zpracování samotných výrobků.

Každý jeden kus, od polotovaru až po konečný produkt, prochází sérií podrobných testů. Právě díky tomu nádobí Korkmaz už po desetiletí vyhovuje nejpřísnějším kvalitativním a bezpečnostním světovým normám.

pixel

Joseph Joseph KORKMAZ LAVA Metal Luigi Bormioli Netherton Foundry Sanelli
pixel
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.