Úvod » Pánve a woky » Měděné pánve » Diva - měděná pánev 24 cm

Diva - měděná pánev 24 cm

Naše cena: 1 899 Kč

EAN: 8691607015331

Dostupnost: skladem - 1 ks

Počet: ks
Kdy zboží dostanu?

DPD 23. 01.

Osobní odběr Ihned

Diva - měděná pánev 24 cm
Diva - měděná pánev 24 cm

Popis
Podrobnosti
KORKMAZ

Měděné nádobí patřilo v minulosti jen do kuchyní králů a později nejvyhlášenějších kuchařů. Dnes jej ve své kuchyni můžete mít i vy. Jaké vlastnosti krom krásného vzhledu tento „kuchyňský šperk“ nabídne?

Především extrémní tepelnou vodivost. To znamená kratší dobu vaření, úsporu energieméně znehodnocených vitamínů v pokrmech, a v neposlední řadě naprostou kontrolu nad teplotou vaření. Právě pro tyto unikátní vlastnosti je měděné nádobí tolik ceněné v kuchyních profesionálů, kde záleží na každé vteřině a detailu.

Špičková měděná pánev z kolekce Diva je naprosto precizně zpracovanou směsí nejkvalitnějších materiálů. Základ samozřejmě tvoří masivní měděný korpus. Ten je na vnitřní straně pánve potažen nerezovou ocelí. Nerez se postará o nepřilnavost, snadné mytí a naprostou netečnost pánve – již žádné přenášení nežádoucích chutí do vašeho jídla.

Střed pánve je pak hliníkový. Hliník je po mědi nejvodivější kov a zde slouží jako stabilizátor teploty. Proto se na měděné pánvi Diva vaří velice snadno a pokrmy se nepřipalují. Rovnoměrné prohřátí pánve je cestou k lahodnému jídlu.

Měděnou pánev lze díky celokovovému provedení použít také v troubě. Naopak nedoporučujeme použití v myčce, může dojít ke znehodnocení měděného povrchu. Měděná pánev Diva je vhodná pro všechny typy sporáků s výjimkou indukce.

  • Průměr pánve: 24 cm
  • Objem pánve: 2 l
  • Třívrstvé provedení: měděný korpus, hliníková vložka a ocelový potah na vnitřní straně
Elektrický sporák ano
Sklokeramická deska ano
Plynový sporák ano
Indukce ne
Vhodný do horkovzdušné trouby ano
Trouba ano
Výrobek je možné umývat v myčce ne
Výrobek je určen pro styk s potravinami ano
Materiál Měděný korpus + hliník + nerezová ocel
Objem 2 l
Průměr 24 cm
KORKMAZ

Společnost Korkmaz se už od roku 1971 zabývá produkcí kuchyňských spotřebičů a předeším nádobí z nerezové oceli. Díky vysoké specializaci a důrazu na preciznost se tento původně turecký výrobce vypracoval na světoznámou značku, dodávající do 65 zemí světa.

V současnosti patří nerezové nádobí a kuchyňské náčiní Korkmaz mezi etalony vysoce kvalitního a ergonomického kuchyňského vybavení. Nádobí Korkmaz sbírá ocenění za design, který je zaměřen především na maximální praktičnost a pohodlné používání.

Vývojové oddělení Korkmaz bedlivě sleduje měnící se trendy ve vaření a v kuchyňském vybavení. Nové poznatky se okamžitě přenáší do skutečných produktů z per špičkových designérů. Díky tomu těžko naleznete inovativnějšího výrobce s aktuálnější nabídkou kuchyňského vybavení, než je právě Korkmaz.

Špičková kvalita materiálu a zpracování

Nejdůležitější ingrediencí špičkového nerezového nádobí a náčiní je však zpracování. Díky domácí výrobě, podléhající neustálé kontrole zakladatelů společnosti, je zaručena excelentní kvalita materiálu i zpracování samotných výrobků.

Každý jeden kus, od polotovaru až po konečný produkt, prochází sérií podrobných testů. Právě díky tomu nádobí Korkmaz už po desetiletí vyhovuje nejpřísnějším kvalitativním a bezpečnostním světovým normám.

Pánev Diva pánev s pokličkou 20 cm

Pánev Diva pánev s pokličkou 20 cm
2 248 Kč
3 pracovní dny
pixel

Casarredo Joseph Joseph KORKMAZ LAVA Metal Luigi Bormioli Netherton Foundry Sanelli
pixel
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.