Úvod » Hrnce a poklice » Měděné hrnce » Pánev Diva pánev s pokličkou 16 cm

Pánev Diva pánev s pokličkou 16 cm

Akční sleva: 20%

Původní cena: 1 513 Kč

Naše cena: 1 210 Kč

EAN: 8691607015348

Dostupnost: 3 pracovní dny

Počet: ks

Pánev Diva pánev s pokličkou 16 cm
SLEVA 20%
Pánev Diva pánev s pokličkou 16 cm

Popis
KORKMAZ

Hledáte unikátní kuchyňský doplněk a zároveň nádobí, které zcela přepíše vaše dosavadní zkušenosti s vařením? Sáhněte po vybavení profesionálů, měděné pánvi Omelet z kolekce Diva. Co vám tento designový skvost přinese po praktické stránce?

Rychlé, úsporné, chutné a zdravé vaření! Klíčem k těmto možnostem je extrémní tepelná vodivost mědi. Právě díky ní pánev Diva Omelet velmi rychle a s minimálními nároky na energii dosáhne optimální teploty.

Tím to však nekončí. Pánev nadále vstřebává maximum dodávaného tepla a tím značně urychluje přípravu pokrmu. Kratší dobu vařené jídlo si uchová mnohem více chuti, aroma a cenných vitamínů. Vaření na měděném nádobí Korkmaz Diva je přitom velice snadné, a to díky unikátní konstrukci.

Pánev Diva Omelet je třívrstvá, kombinující kovy měď, hliník a nerezovou ocel. Vlastnosti mědi již známe, z ní je vytvořen masivní vnější korpus. Střední vrstva je hliníková. To zabezpečuje stabilizaci teploty pánve a její snadnou regulovatelnost.

Toť první krok k snadnému vaření bez připalování. Krok číslo dvě má na svědomí vrstva z chromniklové nerezové oceli na vnitřní straně pánve. Ta nejenže je nepřilnavá, ale také se velmi snadno čistí a je extrémně odolná. Ocelové jsou rovněž ergonomické úchyty pánve.

Kombinací těchto tří prvků pak dostáváme velmi univerzálně použitelnou pánev, která vám umožní udělat obrovský skok k pohodlnějšímu, zdravějšímu a úspornějšímu vaření. Měděnou pánev Diva Omelet lze použít i v troubě. Pánev dodáváme s nerezovou poklicí.

Naopak, nehodí se do myčky, která může znehodnotit měděný povrch. Lze ji použít na všech sporácích mimo indukčních.

  • Průměr pánve: 16 cm
  • Třívrstvé provedení: měděný korpus, hliníková vložka a ocelový potah na vnitřní straně
KORKMAZ

Společnost Korkmaz se už od roku 1971 zabývá produkcí kuchyňských spotřebičů a předeším nádobí z nerezové oceli. Díky vysoké specializaci a důrazu na preciznost se tento původně turecký výrobce vypracoval na světoznámou značku, dodávající do 65 zemí světa.

V současnosti patří nerezové nádobí a kuchyňské náčiní Korkmaz mezi etalony vysoce kvalitního a ergonomického kuchyňského vybavení. Nádobí Korkmaz sbírá ocenění za design, který je zaměřen především na maximální praktičnost a pohodlné používání.

Vývojové oddělení Korkmaz bedlivě sleduje měnící se trendy ve vaření a v kuchyňském vybavení. Nové poznatky se okamžitě přenáší do skutečných produktů z per špičkových designérů. Díky tomu těžko naleznete inovativnějšího výrobce s aktuálnější nabídkou kuchyňského vybavení, než je právě Korkmaz.

Špičková kvalita materiálu a zpracování

Nejdůležitější ingrediencí špičkového nerezového nádobí a náčiní je však zpracování. Díky domácí výrobě, podléhající neustálé kontrole zakladatelů společnosti, je zaručena excelentní kvalita materiálu i zpracování samotných výrobků.

Každý jeden kus, od polotovaru až po konečný produkt, prochází sérií podrobných testů. Právě díky tomu nádobí Korkmaz už po desetiletí vyhovuje nejpřísnějším kvalitativním a bezpečnostním světovým normám.

pixel

Joseph Joseph KORKMAZ LAVA Metal Luigi Bormioli Netherton Foundry Sanelli
pixel
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.