Úvod » Litinové nádobí » Litinové hrnce » Litinový hrnec kulatý ø 32 cm - modrý

Litinový hrnec kulatý ø 32 cm - modrý

Naše cena: 2 809 Kč

EAN: 8680215495543

Dostupnost: 3 pracovní dny

Počet: ks

Litinový hrnec kulatý ø 32 cm - modrý
Litinový hrnec kulatý ø 32 cm - modrýLitinový hrnec kulatý ø 32 cm - modrý

Popis
Podrobnosti
LAVA Metal

Kvalitní smaltovaný litinový hrnec by měl být základem každé dobře vybavené kuchyně. Tento model, pocházející od špičkového výrobce LAVA Metal, pak nabídne dokonale univerzální velikost (ø 32 cm), masivní litinovou pokličku a vysoce odolné smaltování v elegantní modré barvě.

Hrnec LAVA Metal je skutečně robustní – stěny mají tloušťku 4 mm, dno pak dokonce 5. Díky tomu se tento hrnec řadí na špičku v úspornosti. Litina samotná nabízí velmi vysokou tepelnou vodivost, což v kombinaci se značnou silou materiálu zaručuje vysokou efektivitu. Hrnec se rychle a rovnoměrně rozehřívá, zároveň však pomalu chladne. To umožňuje dovařovat pokrmy na vypnutém sporáku.

Výborná tepelná vodivost má další pozitivní efekt – v litinovém hrnci LAVA Metal je téměř nemožné jídlo připálit. Na tom má velkou zásluhu i celopovrchové smaltování, které je přirozeně a trvale nepřilnavé. Hrnec tak jednoduše a rychle ručně zbavíte mastnoty i zbytků pokrmů. Mytí v myčce výrobce nedoporučuje – může snížit jas barev. Smalt samotný je pak nanášen moderní elektroforetickou technologií, zaručující dokonalé spojení s litinou. Nemusíte se tak bát žádných odřenin, ani odlupujícího se povrchu. Hrnce LAVA Metal zůstávají i po desetiletích ve špičkové kondici.

Díky feromagnetickým vlastnostem litiny pak můžete smaltovaný hrnec LAVA Metal použít na všech druzích sporáku včetně indukce, vysoká tepelná odolnost zase umožňuje užívat hrnec pro zapékání v troubě.

  • Hrnec s pokličkou, průměr 32 cm
  • Tloušťka materiálu - dno 5 mm, hrany 4 mm
  • Rovnoměrně se prohřívá až k samému okraji a dlouho udržuje teplo
  • Díky schopnosti udržet teplo se jídla dají dovařovat při nízké teplotě, což přináší úsporu energie
  • Je stabilní a dá se používat na všechny typy sporáků i ploten, včetně indukce
  • Má nepřilnavý povrch a rychle reaguje na změny teplot - nepřipaluje se
  • Dá se využít i k zapékání v troubě
  • Odolný vnitřní a vnější smalt zaručuje jednoduché ruční mytí, mytí v myčce se nedoporučuje z důvodu zhoršení jasu barev
  • Krásné barevné provedení
Elektrický sporák ano
Sklokeramická deska ano
Plynový sporák ano
Barva černá - modrá
Indukce ano
Vhodný do horkovzdušné trouby ano
Výrobek je vhodný do mikrovlnné trouby ne
Výrobek je možné umývat v myčce ne
Vhodný pro uchovávání potravin v chladničce ne
Výrobek je určen pro styk s potravinami ano
Materiál Litina
Materiál úchytů Litina
Délka s rukojetí 41 cm
Výška s poklicí 20,5 cm
Tloušťka stěny 4 mm
Tloušťka dna 5 mm
Průměr 32 cm
LAVA Metal

LAVA Metal – originální turecká litina pro 21. století

Jednou z nejpestřejších a nejlépe hodnocených světových kuchyní je právě ta turecká. Pokud tedy hledáte univerzální nádobí, které vám za každých podmínek umožní snadno a rychle připravit vynikající jídlo, je zcela na místě obrátit se právě na tureckého výrobce LAVA Metal – společnost se čtyřicetiletou tradicí výroby špičkového smaltovaného litinového nádobí.

Spolehnout se můžete na vynikající kvalitu, garantovanou celou řadou světových certifikátů, i vlastní zkušební laboratoří výrobce. O to více pak potěší fantastická cena nádobí LAVA Metal, se kterou se většina evropských producentů může jen těžko měřit.

Není tedy náhodou, že dnes tato původně rodinná turecká firma expandovala nejen do celé západní Evropy, ale také na zaoceánsky trh. Tam přebírá smaltované litinové nádobí LAVA Metal dominanci jak v kuchyních amatérských kuchařů – fajnšmekrů, tak v nejnáročnějších provozech renomovaných restaurací.

Exkluzivní technologie zaručuje exkluzivní výsledky

Smaltované nádobí kdysi získalo nevalnou pověst, danou malou odolností smaltu vůči nárazům a oděru. Ani jedno však u nádobí LAVA Metal nehrozí – díky pokročilé technologii elektroforetického smaltovaní, využívané jen několika málo předními světovými výrobci, je povrchový smalt dokonale a neoddělitelně spojen s masivní litinovou základnou.

Výsledkem je proto takřka nezničitelné nádobí se všemi pozitivy čisté litiny, obohacené o pestré barvy, zajímavý design a snadnou údržbu díky mytí v myčce. Vybrat si dnes můžete z desítek litinových pekáčů, hrnců, pánví či plotýnek, které dokonale doplní vaši stylově zařízenou kuchyni. A všechny tyto výrobky budete používat opravdu rádi – nejen díky skvělým vlastnostem litiny, ale také pro jejich perfektně odladěnou ergonomii.

pixel

Casarredo Joseph Joseph KORKMAZ LAVA Metal Luigi Bormioli Netherton Foundry Sanelli
pixel
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.