Úvod » Kuchyňské potřeby » Skládací prkénko JOSEPH JOSEPH Chop2Pot™ Bamboo, malé

Skládací prkénko JOSEPH JOSEPH Chop2Pot™ Bamboo, malé

Akční sleva: 50%

Původní cena: 545 Kč

Naše cena: 273 Kč

EAN: 5028420601114

Dostupnost: skladem - 1 ks

Počet: ks
Kdy zboží dostanu?

DPD 31. 05.

Osobní odběr Ihned

Skládací prkénko  JOSEPH JOSEPH Chop2Pot™ Bamboo, malé
SLEVA 50%
Skládací prkénko  JOSEPH JOSEPH Chop2Pot™ Bamboo, maléSkládací prkénko  JOSEPH JOSEPH Chop2Pot™ Bamboo, maléSkládací prkénko  JOSEPH JOSEPH Chop2Pot™ Bamboo, maléSkládací prkénko  JOSEPH JOSEPH Chop2Pot™ Bamboo, malé

Popis
Joseph Joseph

Skládací krájecí prkénko Chop2Pot od společnosti Joseph Joseph patří mezi naše nejoblíbenější produkty, proto jsme nově zařadili do nabídky i variantu v provedení z bambusu. Vybrat si můžete mezi menším a větším provedením.

Prkénko je uprostřed vybaveno silikonovým spojem. Můžete jej přeložit na poloviny, díky čemuž nakrájené suroviny snadno přesypete i do malého hrnce. Bambusové dřevo je málo porézní a velmi hutné, díky čemuž výborně odolává nejen účinkům vody, ale také poškrábání nožem. Tvrdý hladký povrch je pak ideální pro krájení jakýchkoliv surovin. Aby prkénko při krájení neklouzalo po pracovní ploše, nechybí mu protiskluzové nožičky.

Výrobce doporučuje prkénko po použití ručně umýt a ihned osušit utěrkou.

Rozměry: 25, × 21 × 1 cm.

Joseph Joseph

Firma Joseph Joseph byla založena v roce 2003 dvojčaty Antonem a Richardem Joseph. Dnes již mezinárodně uznávaná značka nabízí sortiment designových a inovativních produktů do kuchyně. Hlavním cílem bratrů bylo vytvoření funkčních, bezpečných a zároveň i designových výrobků pro domácnost.

Již v dětství bratři nalezli svůj talent v navrhování, který postupně rostl na vysokých školách. Zjistily, že v oblasti kuchyně je většina výrobků nedomyšlená a chtěli vylepšit prosté kuchyňské náčiní. Nepřehlédnutelná je barevnost veškerého zboží, kterou se vymyká od většiny nádobí. Produkty Joseph Joseph, tak slouží nejen jako pomocníci při vaření, ale i jako moderní doplňky.

Bratři se stále snaží posouvat dále a tak pravidelně představují nové výrobky, z nichž každý kus je originálním produktem, promyšleným do posledního detailu. Jejich produkty se prodávají ve více než 100 zemích po celém světě s pobočkami v Londýně, New Yorku, Paříži, Düsseldorfu a Tokiu.

Oficiální stránky: https://www.josephjoseph.com/

pixel

Joseph Joseph KORKMAZ LAVA Metal Luigi Bormioli Netherton Foundry Sanelli
pixel