Úvod » Kuchyňské potřeby » Kubický cedník JOSEPH JOSEPH Square Colander™, malý/bílý

Kubický cedník JOSEPH JOSEPH Square Colander™, malý/bílý

Akční sleva: 50%

Původní cena: 345 Kč

Naše cena: 173 Kč

EAN: 5028420400472

Dostupnost: skladem - 1 ks

Počet: ks
Kdy zboží dostanu?

DPD 23. 04.

Osobní odběr Ihned

Kubický cedník JOSEPH JOSEPH Square Colander™, malý/bílý
SLEVA 50%
Kubický cedník JOSEPH JOSEPH Square Colander™, malý/bílýKubický cedník JOSEPH JOSEPH Square Colander™, malý/bílýKubický cedník JOSEPH JOSEPH Square Colander™, malý/bílýKubický cedník JOSEPH JOSEPH Square Colander™, malý/bílý

Popis
Joseph Joseph

S cedníkem je všechno snadnější - promývání masa, těstovin, umývání ovoce. Tento nový, inovovaný cedník JOSEPH JOSEPH Square Oleander™ vám usnadní jakoukoli manipulaci s jídlem. Velké protiskluzové madlo vám zajišťuje při proplachování maximální stabilitu a lehké držení- druhá ruka zůstane volná pro manipulaci s kohoutkem.

Už žádné čekání dokud voda vyteče. Velké otvory zabezpečí, že voda bude rychle odtékat a díky kubickým rohem se vaše potraviny budou z cedníku i snadno vybírat.

Rozměr:  16 x 16 x 9 cm

Joseph Joseph

Firma Joseph Joseph byla založena v roce 2003 dvojčaty Antonem a Richardem Joseph. Dnes již mezinárodně uznávaná značka nabízí sortiment designových a inovativních produktů do kuchyně. Hlavním cílem bratrů bylo vytvoření funkčních, bezpečných a zároveň i designových výrobků pro domácnost.

Již v dětství bratři nalezli svůj talent v navrhování, který postupně rostl na vysokých školách. Zjistily, že v oblasti kuchyně je většina výrobků nedomyšlená a chtěli vylepšit prosté kuchyňské náčiní. Nepřehlédnutelná je barevnost veškerého zboží, kterou se vymyká od většiny nádobí. Produkty Joseph Joseph, tak slouží nejen jako pomocníci při vaření, ale i jako moderní doplňky.

Bratři se stále snaží posouvat dále a tak pravidelně představují nové výrobky, z nichž každý kus je originálním produktem, promyšleným do posledního detailu. Jejich produkty se prodávají ve více než 100 zemích po celém světě s pobočkami v Londýně, New Yorku, Paříži, Düsseldorfu a Tokiu.

Oficiální stránky: https://www.josephjoseph.com/

pixel

Joseph Joseph KORKMAZ LAVA Metal Luigi Bormioli Netherton Foundry Sanelli
pixel