Úvod » Kuchyňské potřeby » Kubický cedník JOSEPH JOSEPH Square Colander™ 2019, velký/červený

Kubický cedník JOSEPH JOSEPH Square Colander™ 2019, velký/červený

Akční sleva: 50%

Původní cena: 445 Kč

Naše cena: 223 Kč

EAN: 5028420400892

Dostupnost: skladem - 1 ks

Počet: ks
Kdy zboží dostanu?

DPD 31. 05.

Osobní odběr Ihned

Kubický cedník  JOSEPH JOSEPH Square Colander™ 2019, velký/červený
SLEVA 50%
Kubický cedník  JOSEPH JOSEPH Square Colander™ 2019, velký/červenýKubický cedník  JOSEPH JOSEPH Square Colander™ 2019, velký/červenýKubický cedník  JOSEPH JOSEPH Square Colander™ 2019, velký/červený

Popis
Joseph Joseph

JOSEPH JOSEPH Square Colander™ - kubický cedník.

Velké protiskluzné vertikální madlo cedníku zajišťuje při proplachování snadné a stabilní držení - druhá ruka zůstává volná pro manipulaci s kohoutkem. Kubické rohy umožňují snadnější vyjmutí opláchnutých potravin, velkými vertikálními otvory snadno a rychle odtéká voda.

Velikost: 19,1 x 20,5 x 11,4 cm

Výrobek lze mýt v myčce.

Joseph Joseph

Firma Joseph Joseph byla založena v roce 2003 dvojčaty Antonem a Richardem Joseph. Dnes již mezinárodně uznávaná značka nabízí sortiment designových a inovativních produktů do kuchyně. Hlavním cílem bratrů bylo vytvoření funkčních, bezpečných a zároveň i designových výrobků pro domácnost.

Již v dětství bratři nalezli svůj talent v navrhování, který postupně rostl na vysokých školách. Zjistily, že v oblasti kuchyně je většina výrobků nedomyšlená a chtěli vylepšit prosté kuchyňské náčiní. Nepřehlédnutelná je barevnost veškerého zboží, kterou se vymyká od většiny nádobí. Produkty Joseph Joseph, tak slouží nejen jako pomocníci při vaření, ale i jako moderní doplňky.

Bratři se stále snaží posouvat dále a tak pravidelně představují nové výrobky, z nichž každý kus je originálním produktem, promyšleným do posledního detailu. Jejich produkty se prodávají ve více než 100 zemích po celém světě s pobočkami v Londýně, New Yorku, Paříži, Düsseldorfu a Tokiu.

Oficiální stránky: https://www.josephjoseph.com/

pixel

Joseph Joseph KORKMAZ LAVA Metal Luigi Bormioli Netherton Foundry Sanelli
pixel