Úvod » Kuchyňské potřeby » 7dílný set kuchyňského náčiní JOSEPH JOSEPH Nest™ 7 PLUS

7dílný set kuchyňského náčiní JOSEPH JOSEPH Nest™ 7 PLUS

Akční sleva: 50%

Původní cena: 795 Kč

Naše cena: 398 Kč

EAN: 5028420400335

Dostupnost: skladem - 3 ks

Počet: ks
Kdy zboží dostanu?

DPD 31. 05.

Osobní odběr Ihned

7dílný set kuchyňského náčiní JOSEPH JOSEPH Nest™ 7 PLUS
SLEVA 50%
7dílný set kuchyňského náčiní JOSEPH JOSEPH Nest™ 7 PLUS7dílný set kuchyňského náčiní JOSEPH JOSEPH Nest™ 7 PLUS7dílný set kuchyňského náčiní JOSEPH JOSEPH Nest™ 7 PLUS7dílný set kuchyňského náčiní JOSEPH JOSEPH Nest™ 7 PLUS7dílný set kuchyňského náčiní JOSEPH JOSEPH Nest™ 7 PLUS

Popis
Joseph Joseph

Sedmidílná sada kuchyňského náčiní NEST 7 PLUS nabídne v dokonale kompaktním balení komplexní set pro komfortní vaření. Menší ze dvou sad se skládá z dvojice univerzálních misek a pěti odměrek v nejvíce používaných objemech. Celý set lze pak jednoduše složit do větší z dvojice misek a tak velmi úsporně uložit v kuchyni či vzít s sebou na dovolenou.

Dvojice misek (větší tyrkysové – 1.65 litru a menší tmavomodré – 0.5 litru) se hodí pro uchovávání potravin, ale i samotné vaření. Díky pružné konstrukci a protiskluzovému dnu v nich bez obav můžete míchat, šlehat či třeba obalovat maso. Obě misky jsou vybaveny komfortními rukojetěmi, menší navíc disponuje výlevkou, usnadňující slévání jejího obsahu.

Do větší z misek je chytře poskládána pětice kuchyňských odměrek pro sypké i tekuté suroviny. Ty nabídnou objem od 250 do 5 ml, perfektně pokrývající potřeby běžné domácnosti. Využijete je tak jak při přípravě těsta na bábovku, tak třeba při precizním dávkování nejostřejšího chilli. Díky pestrým barevným provedením pak budete vždy vědět, po které sáhnout.

Misky a odměrky jsou vyrobeny z pružných a odolných materiálůsilikonu a polypropylenu. Po použití je můžete umýt v myčce, nejsou však vhodné pro ohřívání v mikrovlnné troubě!

Joseph Joseph

Firma Joseph Joseph byla založena v roce 2003 dvojčaty Antonem a Richardem Joseph. Dnes již mezinárodně uznávaná značka nabízí sortiment designových a inovativních produktů do kuchyně. Hlavním cílem bratrů bylo vytvoření funkčních, bezpečných a zároveň i designových výrobků pro domácnost.

Již v dětství bratři nalezli svůj talent v navrhování, který postupně rostl na vysokých školách. Zjistily, že v oblasti kuchyně je většina výrobků nedomyšlená a chtěli vylepšit prosté kuchyňské náčiní. Nepřehlédnutelná je barevnost veškerého zboží, kterou se vymyká od většiny nádobí. Produkty Joseph Joseph, tak slouží nejen jako pomocníci při vaření, ale i jako moderní doplňky.

Bratři se stále snaží posouvat dále a tak pravidelně představují nové výrobky, z nichž každý kus je originálním produktem, promyšleným do posledního detailu. Jejich produkty se prodávají ve více než 100 zemích po celém světě s pobočkami v Londýně, New Yorku, Paříži, Düsseldorfu a Tokiu.

Oficiální stránky: https://www.josephjoseph.com/

pixel

Joseph Joseph KORKMAZ LAVA Metal Luigi Bormioli Netherton Foundry Sanelli
pixel