Úvod » Kuchyňské potřeby » Kuchyňské náčiní » Twisty - stěrka

Twisty - stěrka

Akční sleva: 20%

Původní cena: 187 Kč

Naše cena: 150 Kč

EAN: 08691607005189

Dostupnost: skladem - 1 ks

Počet: ks
Kdy zboží dostanu?

DPD 05. 03.

Osobní odběr Ihned

Twisty - stěrka
SLEVA 20%

Popis
KORKMAZ

Špičková kvalita nespočívá v za každou cenu revolučním designu. Proč inovovat něco, co funguje? Výrobce špičkového nerezového nádobí Korkmaz na to šel jinak: vzal nejpraktičtější design s vynikající ergonomií a dle něj vyrobil kuchyňskou sadu Twisty. Z nejodolnějších materiálů, které lze použít.

Základem kolekce Twisty je vždy ušlechtilá nerezová ocel nejvyšší jakosti. Zbylé části jsou vyrobeny z prvotřídních plastů, odolávajících tepelnému i fyzickému namáhání. Vše samozřejmě dle nejpřísnějších platných hygienických norem.

KORKMAZ

Společnost Korkmaz se už od roku 1971 zabývá produkcí kuchyňských spotřebičů a předeším nádobí z nerezové oceli. Díky vysoké specializaci a důrazu na preciznost se tento původně turecký výrobce vypracoval na světoznámou značku, dodávající do 65 zemí světa.

V současnosti patří nerezové nádobí a kuchyňské náčiní Korkmaz mezi etalony vysoce kvalitního a ergonomického kuchyňského vybavení. Nádobí Korkmaz sbírá ocenění za design, který je zaměřen především na maximální praktičnost a pohodlné používání.

Vývojové oddělení Korkmaz bedlivě sleduje měnící se trendy ve vaření a v kuchyňském vybavení. Nové poznatky se okamžitě přenáší do skutečných produktů z per špičkových designérů. Díky tomu těžko naleznete inovativnějšího výrobce s aktuálnější nabídkou kuchyňského vybavení, než je právě Korkmaz.

Špičková kvalita materiálu a zpracování

Nejdůležitější ingrediencí špičkového nerezového nádobí a náčiní je však zpracování. Díky domácí výrobě, podléhající neustálé kontrole zakladatelů společnosti, je zaručena excelentní kvalita materiálu i zpracování samotných výrobků.

Každý jeden kus, od polotovaru až po konečný produkt, prochází sérií podrobných testů. Právě díky tomu nádobí Korkmaz už po desetiletí vyhovuje nejpřísnějším kvalitativním a bezpečnostním světovým normám.

pixel

Joseph Joseph KORKMAZ LAVA Metal Luigi Bormioli Netherton Foundry Sanelli
pixel
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.