Úvod » Kuchyňské potřeby » Kuchyňské náčiní » Twisty - metlička na šlehání

Twisty - metlička na šlehání

Naše cena: 147 Kč

EAN: 08691607005172

Dostupnost: 3 pracovní dny

Počet: ks

Twisty - metlička na šlehání

Popis
Podrobnosti
KORKMAZ

Nová kolekce Twisty přichází s geniálním nápadem – udělejme to jednoduché, snadno použitelné a ve špičkové kvalitě. Tato sada kuchyňských pomocníků od Korkmaz, renomovaného výrobce nerezového nádobí, je jednoduše funkční.

Metlička na šlehání Twisty je vyrobena ze špičkové masivní nerezové oceli. Každý její detail byl navržen pro maximální praktičnost, dlouhou životnost a v neposlední řadě ergonomické a pohodlné používání. Lze ji jednoduše umýt v myčce.

Proto se kolekce Twisty stala číslem jedna v kuchyních profesionálů, ale i hobby kuchařů, kteří si cení svého času a komfortu.

Výrobek je možné umývat v myčce ano
Materiál Nerez
KORKMAZ

Společnost Korkmaz se už od roku 1971 zabývá produkcí kuchyňských spotřebičů a předeším nádobí z nerezové oceli. Díky vysoké specializaci a důrazu na preciznost se tento původně turecký výrobce vypracoval na světoznámou značku, dodávající do 65 zemí světa.

V současnosti patří nerezové nádobí a kuchyňské náčiní Korkmaz mezi etalony vysoce kvalitního a ergonomického kuchyňského vybavení. Nádobí Korkmaz sbírá ocenění za design, který je zaměřen především na maximální praktičnost a pohodlné používání.

Vývojové oddělení Korkmaz bedlivě sleduje měnící se trendy ve vaření a v kuchyňském vybavení. Nové poznatky se okamžitě přenáší do skutečných produktů z per špičkových designérů. Díky tomu těžko naleznete inovativnějšího výrobce s aktuálnější nabídkou kuchyňského vybavení, než je právě Korkmaz.

Špičková kvalita materiálu a zpracování

Nejdůležitější ingrediencí špičkového nerezového nádobí a náčiní je však zpracování. Díky domácí výrobě, podléhající neustálé kontrole zakladatelů společnosti, je zaručena excelentní kvalita materiálu i zpracování samotných výrobků.

Každý jeden kus, od polotovaru až po konečný produkt, prochází sérií podrobných testů. Právě díky tomu nádobí Korkmaz už po desetiletí vyhovuje nejpřísnějším kvalitativním a bezpečnostním světovým normám.

pixel

Casarredo Joseph Joseph KORKMAZ LAVA Metal Luigi Bormioli Netherton Foundry Sanelli
pixel
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.