Úvod » Pánve a woky » Keramické pánve » Natura Plus - indukční keramická pánev průměr 28 cm

Natura Plus - indukční keramická pánev průměr 28 cm

Akční sleva: 20%

Původní cena: 1 045 Kč

Naše cena: 836 Kč

Dostupnost: skladem - 1 ks

Počet: ks
Kdy zboží dostanu?

DPD 09. 03.

Osobní odběr Ihned

Natura Plus - indukční keramická pánev průměr 28 cm
SLEVA 20%

Popis
KORKMAZ

Indukční keramická pánev Natura Plus je vyrobena z litého hliníku a její vnitřní plocha je opatřena keramickou vrstvou. Pánev se nepřipaluje a dlouho drží teplotu. Navíc je odolná vůči poškrábání.

Základem je masivní litý hliníkový korpus, který zajišťuje pánvi perfektní tepelnou vodivost. Hliník patří mezi nejvodivější materiály vůbec, rychle se rozehřívá, pružně reaguje na změny teploty sporáku a prohřívá se až k okrajům. Díky tomu jsou pokrmy z pánve Natura Plus vždy rovnoměrně usmažené.

Keramický povrch, jímž je potažena vnitřní strana pánve, funguje přesně opačně. Pomaleji reaguje na změny teploty a tím působí jako skvělý vyrovnávací prvek. Právě díky unikátní kombinaci keramiky a hliníku už vám nehrozí spálení připravovaných pokrmů.

Keramický povrch je také nepřilnavý. To dovoluje omezit používání tuků a smažit takzvaně „nasucho“, což je mnohem zdravější a chutnější. Keramika je navíc velmi odolná vůči poškrábání, můžete proto použít mnohem širší spektrum nástrojů než u citlivé teflonové pánve.

Keramická pánev Natura Plus se hodí i pro flambování a dušení. Pokrmy je možno dovařovat se sníženou teplotou sporáku a tím uspořit energii – pánev si udrží svou teplotu po dlouhou dobu. Významný krok k úspornému vaření představuje také vrstvené dno pánve Natura Plus.

 • průměr 28 cm
 • pánev je vyrobena z litého hliníku a vnitřní plocha je opatřena keramickou vrstvou.
 • minimální možnost připalování pokrmů při jejich přípravě
 • dokonalá tepelná vodivost – pánev dlouho drží svoji teplotu
 • odolnost proti poškrábání
 • velmi efektivní i zdravé smažení, a to na minimálním množství tuku – vhodné pro dietní pokrmy
 • vhodnost pro smažení, flambování, dušení
 • významná energetická úspora díky prvotřídnímu využití tepelné vodivosti i kvalitě dna pánve
 • můžete snížit teplotu a přesto pánev zůstane nadále rozpálená a Vy můžete vařit bez dalších nákladů na energii
 • neobsahuje žádné toxické PTFE a PFOA, vyrobeno ekologicky šetrným způsobem
 • vhodné pro všechny typy vařičů včetně indukce
 • snadná údržba a čištění (vhodná i do myčky na nádobí)
KORKMAZ

Společnost Korkmaz se už od roku 1971 zabývá produkcí kuchyňských spotřebičů a předeším nádobí z nerezové oceli. Díky vysoké specializaci a důrazu na preciznost se tento původně turecký výrobce vypracoval na světoznámou značku, dodávající do 65 zemí světa.

V současnosti patří nerezové nádobí a kuchyňské náčiní Korkmaz mezi etalony vysoce kvalitního a ergonomického kuchyňského vybavení. Nádobí Korkmaz sbírá ocenění za design, který je zaměřen především na maximální praktičnost a pohodlné používání.

Vývojové oddělení Korkmaz bedlivě sleduje měnící se trendy ve vaření a v kuchyňském vybavení. Nové poznatky se okamžitě přenáší do skutečných produktů z per špičkových designérů. Díky tomu těžko naleznete inovativnějšího výrobce s aktuálnější nabídkou kuchyňského vybavení, než je právě Korkmaz.

Špičková kvalita materiálu a zpracování

Nejdůležitější ingrediencí špičkového nerezového nádobí a náčiní je však zpracování. Díky domácí výrobě, podléhající neustálé kontrole zakladatelů společnosti, je zaručena excelentní kvalita materiálu i zpracování samotných výrobků.

Každý jeden kus, od polotovaru až po konečný produkt, prochází sérií podrobných testů. Právě díky tomu nádobí Korkmaz už po desetiletí vyhovuje nejpřísnějším kvalitativním a bezpečnostním světovým normám.

pixel

Joseph Joseph KORKMAZ LAVA Metal Luigi Bormioli Netherton Foundry Sanelli
pixel
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.