Úvod » Pánve a woky » Keramické pánve » Natura Plus - indukční keramická pánev průměr 26 cm

Natura Plus - indukční keramická pánev průměr 26 cm

Akční sleva: 20%

Původní cena: 930 Kč

Naše cena: 744 Kč

Dostupnost: skladem - 1 ks

Počet: ks
Kdy zboží dostanu?

DPD 09. 03.

Osobní odběr Ihned

Natura Plus - indukční keramická pánev průměr 26 cm
SLEVA 20%

Popis
KORKMAZ

Keramická pánev Natura Plus přináší unikátní kombinaci moderního a klasického materiálu, jejímž výsledkem je perfektní nádobí vhodné pro méně zkušené i ostřílené kuchaře. Vaření na keramicko-hliníkové pánvi Natura Plus je rychlé, úsporné a zdravé.

Základem je masivní litý hliníkový korpus, který zajišťuje pánvi perfektní tepelnou vodivost. Hliník patří mezi nejvodivější materiály vůbec, rychle se rozehřívá, pružně reaguje na změny teploty sporáku a prohřívá se až k okrajům. Díky tomu jsou pokrmy z pánve Natura Plus vždy rovnoměrně usmažené.

Keramický povrch, jímž je potažena vnitřní strana pánve, funguje přesně opačně. Pomaleji reaguje na změny teploty a tím působí jako skvělý vyrovnávací prvek. Právě díky unikátní kombinaci keramiky a hliníku už vám nehrozí spálení připravovaných pokrmů.

Keramický povrch je také nepřilnavý. To dovoluje omezit používání tuků a smažit takzvaně „nasucho“, což je mnohem zdravější a chutnější. Keramika je navíc velmi odolná vůči poškrábání, můžete proto použít mnohem širší spektrum nástrojů než u citlivé teflonové pánve.

Keramická pánev Natura Plus se hodí i pro flambování a dušení. Pokrmy je možno dovařovat se sníženou teplotou sporáku a tím uspořit energii – pánev si udrží svou teplotu po dlouhou dobu. Významný krok k úspornému vaření představuje také vrstvené dno pánve Natura Plus.

 • průměr 26 cm
 • pánev je vyrobena z litého hliníku a vnitřní plocha je opatřena keramickou vrstvou.
 • minimální možnost připalování pokrmů při jejich přípravě
 • dokonalá tepelná vodivost – pánev dlouho drží svoji teplotu
 • odolnost proti poškrábání
 • velmi efektivní i zdravé smažení, a to na minimálním množství tuku – vhodné pro dietní pokrmy
 • vhodnost pro smažení, flambování, dušení
 • významná energetická úspora díky prvotřídnímu využití tepelné vodivosti i kvalitě dna pánve
 • můžete snížit teplotu a přesto pánev zůstane nadále rozpálená a Vy můžete vařit bez dalších nákladů na energii
 • neobsahuje žádné toxické PTFE a PFOA, vyrobeno ekologicky šetrným způsobem
 • vhodné pro všechny typy vařičů včetně indukce
 • snadná údržba a čištění (vhodná i do myčky na nádobí)
KORKMAZ

Společnost Korkmaz se už od roku 1971 zabývá produkcí kuchyňských spotřebičů a předeším nádobí z nerezové oceli. Díky vysoké specializaci a důrazu na preciznost se tento původně turecký výrobce vypracoval na světoznámou značku, dodávající do 65 zemí světa.

V současnosti patří nerezové nádobí a kuchyňské náčiní Korkmaz mezi etalony vysoce kvalitního a ergonomického kuchyňského vybavení. Nádobí Korkmaz sbírá ocenění za design, který je zaměřen především na maximální praktičnost a pohodlné používání.

Vývojové oddělení Korkmaz bedlivě sleduje měnící se trendy ve vaření a v kuchyňském vybavení. Nové poznatky se okamžitě přenáší do skutečných produktů z per špičkových designérů. Díky tomu těžko naleznete inovativnějšího výrobce s aktuálnější nabídkou kuchyňského vybavení, než je právě Korkmaz.

Špičková kvalita materiálu a zpracování

Nejdůležitější ingrediencí špičkového nerezového nádobí a náčiní je však zpracování. Díky domácí výrobě, podléhající neustálé kontrole zakladatelů společnosti, je zaručena excelentní kvalita materiálu i zpracování samotných výrobků.

Každý jeden kus, od polotovaru až po konečný produkt, prochází sérií podrobných testů. Právě díky tomu nádobí Korkmaz už po desetiletí vyhovuje nejpřísnějším kvalitativním a bezpečnostním světovým normám.

pixel

Joseph Joseph KORKMAZ LAVA Metal Luigi Bormioli Netherton Foundry Sanelli
pixel
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.