Úvod » Hrnce a poklice » STELA EXTRA poklice 22 cm

STELA EXTRA poklice 22 cm

Akční sleva: 50%

Původní cena: 119 Kč

Naše cena: 60 Kč

Dostupnost: skladem - 1 ks

Varianta:

Počet: ks
Kdy zboží dostanu?

DPD 31. 05.

Osobní odběr Ihned

STELA EXTRA poklice 22 cm
SLEVA 50%

Popis
Norma

STELA EXTRA poklice o průměru 22 cm. Nejvyšší řada smaltovaného nádobí Stela extra od tradičního českého výrobce Norma, je ideálním řešením pro Vaši kuchyni při současném požadavku na cenovou výhodnost a zaručenou zdravotní nezávadnost. 

Korpus nádobí vyrobený tažením za studena z plechu o síle 0,8 mm zaručuje každému kusu vysokou odolnost proti mechanické i teplotní deformaci. Kvalitní materiály použité v procesu smaltování zaručují naprostou zdravotní nezávadnost a odolnost proti mechanickému poškození. 

Úchyty lisované z plechu jsou přichyceny ke korpusu nádobí lisováním za tepla a tak se nemusíte obávat, že se časem uvolní. Nerezový okraj má estetický i bezpečnostní význam - ostrý plechový okraj poklice je tak schován pod nalisovaný proužek nerezového plechu. Díky širokému výběru samostatně prodávaných různých velikostí, tvarů i barev si můžete vybrat sestavu přesně podle Vaší představy.

Norma

NORMA Frýdlant n.Ostravicí, spol. s r.o. navazuje na tradice smaltárenství na frýdlantsku na severní Moravě, která se datují od roku 1834. V roce 1954 se tato továrna stala základním závodem nově utvořeného národního podniku Sfinx Frýdlant, k němuž byly později připojeny další dva provozy. Krátce poté začal být rozšiřován výrobní program i o kuchyňské dřezy. Od roku 1969 byl podnik přejmenován na Normu, frýdlantské smaltovny.

V rámci privatizace v roce 1993 převzala hlavní závod společnost NORMA MB, spol. s r.o. – dnes NORMA Frýdlant n. Ostravicí, spol. s r. o. V současné době je jediným českým výrobcem nerezových a smaltovaných kuchyňských dřezů a zároveň jedním z největších výrobců plechového smaltovaného nádobí v České republice. Příkladná kvalita smaltovaného nádobí z Normy Frýdlant je dána dlouhodobě optimalizovanými výrobními technologiemi stejně jako výhradním použitím kvalitních a vyzkoušených materiálů. Nadstandartní tloušťka plechu zajišťuje tomuto nádobí vysokou odolnost proti mechanickým i tepelným deformacím a materiály použité pro smaltování dávají nádobí vynikající vlastnosti stran zdravotní nezávadnosti a dlouhodobé odolnosti proti poškození vnějšího i vnitřního povrchu poškrábáním nebo odřením.

pixel

Joseph Joseph KORKMAZ LAVA Metal Luigi Bormioli Netherton Foundry Sanelli
pixel