Úvod » Hrnce a poklice » Hrnec s pokl 2,65 l Akcent New Line

Hrnec s pokl 2,65 l Akcent New Line

Akční sleva: 50%

Původní cena: 505 Kč

Naše cena: 253 Kč

Dostupnost: nelze objednat

Počet: ks

Hrnec s pokl 2,65 l Akcent New Line
SLEVA 50%
Hrnec s pokl 2,65 l Akcent New LineHrnec s pokl 2,65 l Akcent New Line

Popis
Banquet

Nerezový hrnec Akcent New Line se skleněnou poklicí o objemu 2,65 l. Hrnec je o průměru 18 cm a o výšce 10,5 cm. Disponuje měrkou objemu na vnitřní straně hrnce. Přiložená poklice je opatřena odolným sklem.

Je vyroben z nerezu 202 (18/4). Hrnec lze používat na všechny typy varných desek a to i včetně indukce. Tloušťka stěny je 0,5 mm a dno je v tloušťce 2 mm. Úchyty jsou z černého plastu. 

  • protektor 18/0 pro indukční vaření
  • rozměry hrnce 18 x 10,5 cm
  • držadla a úchyty z černého plastu
Banquet

Banquet – světové produkty za českou cenu

Zlaté české řemeslo, které dobývá svět – tak by se dal shrnout pojem značky Banquet do jediné věty. Za 15 let působení na trhu se tento výrobce potřeb do kuchyně a jídelny stal firmou nadnárodního rozsahu a výrobky Banquet si získaly trvalou přízeň domácích, ale i profesionálních kuchařů.

Dnes patří Banquet mezi nejpopulárnější tuzemské značky kuchyňských výrobků a stolovacích potřeb. Je to dáno nekompromisními zásadami, které Banquet razí nejen v oblasti kvality zboží, ale i ohledně servisu, přístupu k zákazníkovi a dostupnosti.

To se odráží především v pro vás velmi atraktivních cenách. Ani po 15 letech pohybu na trhu Banquet nepodlehl všudypřítomnému trendu „placení za značku“ a nadále svým zákazníkům servíruje špičkové produkty za férové ceny.

Výrobky přesně podle vašeho vkusu

Velice dynamický sortiment je tím, co činí značku Banquet jednou z nejpopulárnějších vůbec. Každý rok přidává do svého sortimentu na 500 novinek, reaguje na přání svých klientů, přesto se vždy drží své filosofie a vybraného stylu.

Produkty Banquet vynikají svou rozmanitostí, lehkostí a optimismem, který vyzařují. Ať už jste příznivci klasické rustikální kuchyně, nebo milujete modernu, padnou vám produkty Banquet do oka. Jednotlivé produktové designové řady rovnoměrně pokrývají snad všechny možné styly a trendy, které se v oblasti výrobků do jídelny a kuchyně vyskytují.

A nejinak tomu je, i co se materiálů týče. Přestože současné trendy diktují silikon, nerez, dřevo, plast a nepřilnavé povrchy, Banquet nezapomíná ani na osvědčenou klasiku. Vedle čistých a svěžích linií našeho moderního sortimentu tak stojí tradici dokonale ctící, rozmanité a barevné produkty z keramiky, porcelánu, smaltu i skla.

pixel

Joseph Joseph KORKMAZ LAVA Metal Luigi Bormioli Netherton Foundry Sanelli
pixel