Úvod » Grilování » Tostkolik - kontaktní gril 1800 W

Tostkolik - kontaktní gril 1800 W

Naše cena: 2 790 Kč

EAN: 8691607328059

Dostupnost: 3 pracovní dny

Počet: ks

Tostkolik - kontaktní gril 1800 W

Popis
Podrobnosti
KORKMAZ

Kontaktní gril, který využijete pro přípravu různých druhů grilovaného masa, zeleniny, toastů, sendvičů a spoustu jiných pokrmů. Spodní i vrchní část grilovacích desek je žebrovaná  a opatřena speciální nepřilnavou povrchovou úpravou. Gril je též vybaven odkapávací miskou pro odvádění přebytečného tuku. Termostat umožňuje variabilní nastavení teploty pro aktuální připravovaný pokrm. Vyjímetelnost desek umožňuje snadné čistění. 

Příkon 1800 W.

 
Výkon 1,8 kW
KORKMAZ

Společnost Korkmaz se už od roku 1971 zabývá produkcí kuchyňských spotřebičů a předeším nádobí z nerezové oceli. Díky vysoké specializaci a důrazu na preciznost se tento původně turecký výrobce vypracoval na světoznámou značku, dodávající do 65 zemí světa.

V současnosti patří nerezové nádobí a kuchyňské náčiní Korkmaz mezi etalony vysoce kvalitního a ergonomického kuchyňského vybavení. Nádobí Korkmaz sbírá ocenění za design, který je zaměřen především na maximální praktičnost a pohodlné používání.

Vývojové oddělení Korkmaz bedlivě sleduje měnící se trendy ve vaření a v kuchyňském vybavení. Nové poznatky se okamžitě přenáší do skutečných produktů z per špičkových designérů. Díky tomu těžko naleznete inovativnějšího výrobce s aktuálnější nabídkou kuchyňského vybavení, než je právě Korkmaz.

Špičková kvalita materiálu a zpracování

Nejdůležitější ingrediencí špičkového nerezového nádobí a náčiní je však zpracování. Díky domácí výrobě, podléhající neustálé kontrole zakladatelů společnosti, je zaručena excelentní kvalita materiálu i zpracování samotných výrobků.

Každý jeden kus, od polotovaru až po konečný produkt, prochází sérií podrobných testů. Právě díky tomu nádobí Korkmaz už po desetiletí vyhovuje nejpřísnějším kvalitativním a bezpečnostním světovým normám.

pixel

Casarredo Joseph Joseph KORKMAZ LAVA Metal Luigi Bormioli Netherton Foundry Sanelli
pixel
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.