Úvod » Stolování » Filtrační konvice » Filtr Brita Maxtra+ 2 ks

Filtr Brita Maxtra+ 2 ks

 

Akční sleva: 21%

Původní cena: 369 Kč

Naše cena: 290 Kč

Dostupnost: skladem - 22 ks

Počet: ks
Kdy zboží dostanu?

DPD 30. 09.

Osobní odběr Ihned

Filtr Brita Maxtra+ 2 ks
SLEVA 21%

Popis
Brita

Filtry Brita Maxtra - balení po 2 kusech. V porovnání s předchozí generací je inovovaný filtr Maxtra+ o 25% účinnější při odstraňování chlóru při zachování stejně vysoké úrovně redukce vodního kamene a těžkých kovů (olovo, měď). Je kompatibilní se všemi staršími konvicemi Brita, které využívaly pro filtrování vody předchozí generaci filtrů BRITA Maxtra. 

Filtrační technologie filtrů Brita Maxtra+ je založena na ryze přírodní technologii. Korpus filtru je vyroben z plastu, který neobsahuje BPA a je určen pro trvalý kontakt s vodou. Jeden filtr je určený na přefiltrování 100 litrů vody nebo na 4 týdny používání - podle toho, která z podmínek uplyne dříve.

Nová technologie MicroFlow zajistí o 25% lepší chuť vody. Díky filtrování vody pomocí filtračních patron Brita Maxtra+ získáte čistší, průzračnější vodu s neodolatelnou chutí. Filtrovaná voda je osvěžující nejen studená, umožňuje plné rozvinutí aroma a chuti vaší kávy a čaje, je rovněž ideální pro zdravé vaření. Vaše spotřebiče chrání před usazováním vodního kamene a tím prodlužují jejich životnost (rychlovarné konvice, kávovary).

Brita

Firma Brita byla založena v německu roku 1966 panem Heinz Hankammerem. Firma byla pojménová podle dcery Brity. Již od počátku se firma věnovala filtraci a čištění vody. První výrobek byl filtr pro demineralizaci vody. První filtr pro domácnost byl vyroben v roce 1970. Tvrdá práce s německou podstivostí nedala dlouho čekat, aby v roce 1980 vstoupila firma na mezinárodní trh a začala Britu distruboovat do světa. Díky tomu můžeme filtrovat vodu i tady u nás. Za celou dlohou dobu si firma drží pozici jedničky na trhu, udává trendy a design filtračních konvic po celém světě. 

Proč je filtrování vody z vodovodu tak důležité?

Voda z vodovodu, i když zcela bezpečná, může obsahovat látky, které ovlivňují její chuť i zápach. Tyto látky zahrnují především chlór, organické nečistoty a některé pesticidy. BRITA vodní filtr redukuje všechny tyto látky a také těžké kovy, jako je olovo a měď. Chuť a vzhled teplých i studených nápojů se tím podstatně zlepší. BRITA voda je také ideální na vaření a přípravu pokrmů. Dočasná tvrdost vody - příčina tvorby vodního kamene, např. v rychlovarných konvicích, je také výrazně redukována.

pixel

Joseph Joseph KORKMAZ LAVA Metal Luigi Bormioli Netherton Foundry Sanelli
pixel
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.