Úvod » Stolování » Doplňky na stůl » Sada na olej a ocet

Sada na olej a ocet

Akční sleva: 20%

Původní cena: 295 Kč

Naše cena: 236 Kč

EAN: 8691607006070

Dostupnost: skladem - 1 ks

Počet: ks
Kdy zboží dostanu?

DPD 30. 11.

Osobní odběr Ihned

Sada na olej a ocet
SLEVA 20%

Popis
KORKMAZ
  • Sůl a pepř na stole chybět nesmějím, olej a ocet jsou však v těsném závěsu. Jak se ale vyvarovat nevzhledných karaf a zabezpečit obě tekutiny před vysycháním a rozlitím? Sada na ocet a olej v praktickém stojánku od Korkmaz je ideálním řešením.

    Elegantní kombinace leštěné nerezové oceli, skleněné nádoby a černého stojánku na jídelním stole vynikne, nezabere mnoho místa a především se velmi pohodlně používá i dolévá. Mýt lze obě nádoby v myčce.

KORKMAZ

Společnost Korkmaz se už od roku 1971 zabývá produkcí kuchyňských spotřebičů a předeším nádobí z nerezové oceli. Díky vysoké specializaci a důrazu na preciznost se tento původně turecký výrobce vypracoval na světoznámou značku, dodávající do 65 zemí světa.

V současnosti patří nerezové nádobí a kuchyňské náčiní Korkmaz mezi etalony vysoce kvalitního a ergonomického kuchyňského vybavení. Nádobí Korkmaz sbírá ocenění za design, který je zaměřen především na maximální praktičnost a pohodlné používání.

Vývojové oddělení Korkmaz bedlivě sleduje měnící se trendy ve vaření a v kuchyňském vybavení. Nové poznatky se okamžitě přenáší do skutečných produktů z per špičkových designérů. Díky tomu těžko naleznete inovativnějšího výrobce s aktuálnější nabídkou kuchyňského vybavení, než je právě Korkmaz.

Špičková kvalita materiálu a zpracování

Nejdůležitější ingrediencí špičkového nerezového nádobí a náčiní je však zpracování. Díky domácí výrobě, podléhající neustálé kontrole zakladatelů společnosti, je zaručena excelentní kvalita materiálu i zpracování samotných výrobků.

Každý jeden kus, od polotovaru až po konečný produkt, prochází sérií podrobných testů. Právě díky tomu nádobí Korkmaz už po desetiletí vyhovuje nejpřísnějším kvalitativním a bezpečnostním světovým normám.

pixel

Joseph Joseph KORKMAZ LAVA Metal Luigi Bormioli Netherton Foundry Sanelli
pixel
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.