Úvod » Stolování » Doplňky na stůl » Natura - talíř na oříšky (Dáma s růžemi)

Natura - talíř na oříšky (Dáma s růžemi)

Naše cena: 315 Kč

EAN: 8691607643022

Dostupnost: 3 pracovní dny

Počet: ks

Natura - talíř na oříšky (Dáma s růžemi)

Popis
Podrobnosti
KORKMAZ

Keramická sada talířků Natura v rozměru (d x š) 30x18 cm. Výška sady i s uchem je 17 cm. Elegantní talíř na oříšky s unikátním spojení keramického materiálu a dřeva. Keramika je navíc zdobena motivem dámy s růžemi.

Je vhodná k servírování. Nádoba je keramická a ucho je dřevěné.

Materiál Keramika, dřeva
Výška 17 cm
Rozměr (šířka x délka) 18 x 30 cm
KORKMAZ

Společnost Korkmaz se už od roku 1971 zabývá produkcí kuchyňských spotřebičů a předeším nádobí z nerezové oceli. Díky vysoké specializaci a důrazu na preciznost se tento původně turecký výrobce vypracoval na světoznámou značku, dodávající do 65 zemí světa.

V současnosti patří nerezové nádobí a kuchyňské náčiní Korkmaz mezi etalony vysoce kvalitního a ergonomického kuchyňského vybavení. Nádobí Korkmaz sbírá ocenění za design, který je zaměřen především na maximální praktičnost a pohodlné používání.

Vývojové oddělení Korkmaz bedlivě sleduje měnící se trendy ve vaření a v kuchyňském vybavení. Nové poznatky se okamžitě přenáší do skutečných produktů z per špičkových designérů. Díky tomu těžko naleznete inovativnějšího výrobce s aktuálnější nabídkou kuchyňského vybavení, než je právě Korkmaz.

Špičková kvalita materiálu a zpracování

Nejdůležitější ingrediencí špičkového nerezového nádobí a náčiní je však zpracování. Díky domácí výrobě, podléhající neustálé kontrole zakladatelů společnosti, je zaručena excelentní kvalita materiálu i zpracování samotných výrobků.

Každý jeden kus, od polotovaru až po konečný produkt, prochází sérií podrobných testů. Právě díky tomu nádobí Korkmaz už po desetiletí vyhovuje nejpřísnějším kvalitativním a bezpečnostním světovým normám.

pixel

Casarredo Joseph Joseph KORKMAZ LAVA Metal Luigi Bormioli Netherton Foundry Sanelli
pixel
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.